BU GÜLÜŞ MİNİK KALPLERİ ISITTI!

Dünyaca ünlü top model Adriana Lima, kanserli çocuklara yardım için “Var mısın Yok musun” yarışmasına katılmakla kalmadı, bir otomobil dolusu hediye ile onları hastanede ziyaret de etti..

Magazin

BU GÜLÜŞ MİNİK KALPLERİ ISITTI! Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Var mısın Yok musun”un son bombası Adriana Lima oldu. Programın 25 Ocak günü ekrana gelen bölümünde kanserli çocuklara yardım için yarışan Brezilyalı manken, sempatik tavırları ve samba şovuyla beğeni topladı. Son tura 100 TL ve 150 bin TL ile giren Lima, telefonda önerilen 75 bin TL’lik teklifi kabul etti. Ve kazandığı parayı ÇOKSEV’e (Çocuk Kanserleri Sevgi Ve Dayanışma Derneği) bağışladı.

Hepsine moral verdi

Kameralar karşısındaki sıcak tavırlarından çok, kanserli çocuklara gösterdiği yakınlıkla alkış alan ve takdir kazanan Adriana Lima, çekimler öncesinde tedavi gören minikleri de ziyaret etti. Hastane ziyaretine çok sayıda oyuncakla giden ve bu sürpriziyle miniklerin yüzlerini güldüren ünlü model, uzun süre onlarla kalıp hepsine moral verdi.

LIMA’YI DUYGULANDIRAN ZİYARET

Çekimlerden önce kanserli çocukları ziyarete giden ve oradan ayrılmadan tüm çocuklarla tek tek kucaklaşan Adriana Lima, gözyaşlarını tutamadı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: