BU GÜZEL MEMLEKETİ TERK ETMEM!

Tuğba Özay İtalyan sevgilisiyle evlendikten sonra Türkiye'yi terk etmeyeceğini söyledi....

Magazin

BU GÜZEL MEMLEKETİ TERK ETMEM! Saddamın Askerleri filminin galası için Güneydoğu'ya çıkarma yapan Film ekibi ve oyuncular son olarak galanın yapıldığı Batman'a geldiler.Tuğba Özay gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

Özay İtalyan sevgilinizle burada kır düğünü yapmayı düşünüyor musunuz şeklindeki soruya' Ay inşallah. O buraya inanamaz. Çünkü geçtiğimiz günlerde kendisini Pamukkale'ye götürmüştük. Tabi orada da hep Bizans'ın tarihi vardır. Şimdi buranın da Bizanslardan kaldığını duyunca her halde yine çok etkilenir. Ve inanıyorum ki zaten Türkiye'yi çok seviyor. Kültürünü çok seviyor.

Eminin ki burayı gördüğü zaman büyülenecek diye düşünüyorum.'diye konuştu. İtalya'ya yerleşmeyi düşünüyor musunuz sorusuna ise 'Asla bu güzel memleketi bırakıp nasıl yerleşirim İtalya'ya mümkün değil. İtalya'yı buraya getiriyoruz. Ama hem burada hem orada bir yaşam söz konusu olacaktır' dedi. Tarih kaleyi ve mağaraları gezen Özay mağarada soğuk ayran içti ve mağaranın büyülü güzelliğine hayran kaldı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: