Bu hafta kimler parladı, kimler söndü?

Gecce, yıldızlar dünyasını aralamaya devam ediyor. Her hafta kimlerin yıldızı söndü, kimlerin yıldızı parladı, öğrenmek istiyorsanız; ilk tur başlıyor...

Magazin

Bu hafta kimler parladı, kimler söndü?
1- BADE İŞÇİL – MALKOÇ SUALP
Karşılıklı iftiralar, suçlamalar, davalar derken magazinin gündemine yerleştiler ama bu demek değil ki çıkıştalar. Şu anda hiç isimleri anılmadığı kadar anılıyor olabilir ama keşke bu tarz haberlerle anılacaklarına hiç anılmasalardı. Gözden düştüler.

2-TEOMAN
Müziği bırakan sonra evlenip çocuk sahibi olan Teoman, boşanır boşanmaz yeniden sahnelere döndü, dönmesine de eski pırıltılı günlerinden eser yok. Gecce yaşamına hızlı bir giriş yapan Teoman, kendini alkole verdi ve hayranlarını üzdü. Konserleri eskisi gibi sükseli geçmeyen Teoman da yıldızı sönenler arasındaki yerini aldı.

3- SERDAR ORTAÇ
Kumar tutkusunu asla yenemeyen Serdar Ortaç, mesleki anlamda da zor günler yaşıyor. Çektiği klip yüzünden ceza alan, eskisi gibi şarkı üretemeyen, beste fabrikatörü ünvanını Berkay'a kaptıran Ortaç, bu yazı popülerlikten uzak geçiriyor. Her yaz fırtınalar kopartan Ortaç, tükenmişlik sendorumunda!

4- YALIN
Eski günler ile şimdi günleri kıyaslayınca insan “nerede o eski Yalın?” demekten kendini alamıyor. Bir reklam filmi için yeni bir single çıkardı ancak bu single’ın popülaritesi çok uzun olmadı. Eskiden her yerde Yalın şarkılarına denk gelirdik, şimdi esamesi bile okunmuyor.

5- SONGÜL ÖDEN
Gümüş dizisiyle hayatımıza giren Songül Öden ne yazık ki yükselen yıldızını parlatamadı. Umutsuz Ev Kadınları dizisiyle bir nebze olsun adından bahsettirmeyi başaran Öden'in bir sonraki dizisi Serçe Sarayı ne yazık ki umulanı vermedi ve yayından kaldırıldı. Yeni sezonda da pek adı anılmayan Öden'in yıldızı giderek düşüyor.

6- NAZ ELMAS
İşte eski şanlı günlerini mumla aradığımız bir ünlü daha. Nerede Haziran Geccesi’nin Havin’i nerede oyunculuktan kopan Naz Elmas… Eski popüler günlerin hatrı uzun sürer hep bu piyasada kalırım dedi ama yanıldı. Artık değil başroller yan roller için bile düşünülmüyor. Evlenmesiyle yeniden gündeme gelmesi bile onu kurtaramadı. Yeni sezonda da ekranda adını anacağımız isimlerden biri olamayacak.

7- BENGÜ
Fırtınalar estirirdi bir zamanlar; şimdi duruldu. Yanlış şarkı seçimleri Bengü’nün popülerliğini öldürdü. Önceden iş hayatıyla ön plandaydı ama ne zaman aşk hayatına öncelik verdi; işte o noktada kırılma noktası yaşadı Bengü. O yüzden de toparlanma sürecinden bir türlü çıkamadı.

8- AYŞE HATUN ÖNAL
Cem Yılmaz'la yükseldi, Cem Yılmaz'dan sonra dibe vurdu. Yükseltilen fiyatlar geri çekildi, şaşaa bitti; Öcal eski sıradan günlerine geri döndü. O tatil cenneti senin, bu tatil cenneti benim şeklinde takılıp ismini gündemde tutmaya çalışıyor ama külkedisi olarak varlığını sürdürüyor.

9- ÖZGE BORAK
Ata Demirer'li Evyah Eyvah serisiyle büyük beğeni toplayan ve herkesin dikkatini çeken Özge Borak da kayıptakiler kervanına katıldı. Boşandıktan sonra Güldür Güldür'deki skeçlerde oynayan ve bir iki projede yer alan Borak'ın adı yeni sezonda da anılan isimlerden değil.

10- TOLGA KAREL
Yaprak Dökümü dizisiyle çıkışa geçen Karel, sonra bu çıkışı sürdüremedi. Alkol sorunları ve gecce hayatına olan düşkünlüğü bitişine imza attırdı. Yaprak Dökümü’nden sonra bir iki projede yer aldı ancak umulan olmadı. Tek haber olduğu yer yine gecceler. Oyunculuktan magazin figürlüğüne transfer oldu.
1- AJDA PEKKAN
Yakarım Canını şarkısıyla yine dillerde Ajda Pekkan. Ülkenin şarap tadındaki tek kadını olan Pekkan'ın klibi de, şarkısı da olay. Bu yaz da bizi kendinden mahrum bırakmayıp zirvedeki yerini koruyor süper starımız.

2- ERKAN PETEKKAYA - NURGÜL YEŞİLÇAY
Paramparça sezonu bitti ancak ne Erkan Petekkaya, ne de Nurgül Yeşilçay gündemden düşmedi. Paylaşımlarıyla sürekli gündemde kalmayı başardılar. Ve dizinin heyecan dozajını yükseltmeyi başardılar. Şimdi herkes muhteşem ikilinin ekrana dönüş gününü bekliyor.

3- DEMET AKALIN
Pırlanta albümüyle pırlanta çağını yaşıyor Demet Akalın. Google'da Anlgelina Jolie'yi bile sollayan Akalın'ın klipleri, konserleri, paylaşımları her şeyi olay. Çünkü kadının kendisi olay. Kendi ismini en iyi yöneten sanatçılardan biri olduğu için yıldızının sönmesi imkansız.

4-GÜLBEN ERGEN
Evliliği, çocukları, kitabı derken şimdi O Ses Türkiye'nin jürisi olarak yeniden gündemde. Sektörün en çok çalışan ve hiç durmayan isimlerinden biri olan Gülben Ergen, hızlı yükselişini hiç durdurmuyor.

5-HANDE YENER
Hem yeni şarkıları hem de Bodrum’da açtığı Sebastian Beach’iyle gündemde Hande Yener. Hiç durmadan konserler verip, mekanı için gecce gündüz çalışan Yener, zirveden selamlıyor bu aralar herkesi.

6-BERKAY
Serdar Ortaç’ın beste fabrikatörü ünvanını resmen elinden aldı Berkay. Her şarkısı olay, her albümü efsane, sahnesi dillere destan. İşte bu nedenle bir orada, bir burada. Asena Erkin olayından sonra kendini işine adayan Berkay, hem aşkta, hem de işte çoktan mutluluğun zirvesine yerleşti.

7-TOLGA SARITAŞ
Muhteşem Yüzyıl'daki performansından sonra Güneşin Kızları dizisinde de adından övgüyle söz ettiren Tolga Sarıtaş, ilerde Kıvanç Tatlıtuğ'u tahtından edecek kadar başarılı ve yetenekli. Hem oyunculuk gücü, hem de yakışıklılığıyla büyük bir fan kitlesi olan Sarıtaş'ın yıldızı hiç sönmeyeceğe benziyor.

8-VİLDAN ATASEVER
Yaz’ın Öyküsü’yle ekrana bir döndü, pir döndü Vildan Atasever. Neredeyse yaşadığını unutacaktık ki, “Yıkılmadım, ayaktayım” mesajını verdi bize. Ne yalan söyleyelim, dönüşü de süper oldu.

9-BEHZAT - SÜHEYL UYGUR
9 Ağustos'ta babalarının doğum günü şerefine ilk kez Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda gösteri yapmaya hazırlanan iki kardeş, herkesin takdirini kazanarak yükselişe geçtiler.

10-YILMAZ MORGÜL
Ve işte karşınızda yeni sosyal medya fenomeni. Çektiği ilginç videolarla her sabah takipçilerine günaydın mesajı veren Yılmaz Morgül, deyim yerindeyse kırıp geçiriyor. Şimdiden ünlü komedyenler tarafından taklit edilmeye başlandı bile.

Bunlarda ilginizi çekebilir: