Bu kavga karakolda biter!

Hande Yener ile Seren Serengil arasında yaşanan kavga boyut değiştirdi. Yener, Serengil'in üstsüz bir fotoğrafını Instagram'a yükledi. Seren Serengil ise konuyu yargıya taşıyacağını söyledi.

Magazin

Bu kavga karakolda biter! Önceki gün bir mekan çıkışı görüntülenen Hande Yener magazin muhabirlerine müzik listelerinde birinci olduğunu söyledi. Sonra da telefonundan telfimetre listelerini açarak gazetecilere gösterdi.

Bu görüntüler Duymayan Kalmasın programında da ekrana getirildi. Programın sunucusu Seren Serengil, Hande Yener'in zirvede olmasının imkansız olduğunu söyleyip listelerin doğru olmadığını savundu.

HANDE YENER BEL ALTINDAN VURDU!

Hande Yener, Seren Serengil'in bu açıklamalarının ardından adeta bel altından vurdu. Serengil'in üstsüz bir fotoğrafını Instagram'ın hikaye bölümüne yükleyen Hande Yener üzerine ise "Aaa Serenmetreye bakıyor. Yine göremiyor" yazdı.

İşte Hande Yener'in o paylaşımı:


SEREN SERENGİL HEMEN CEVAP VERDİ!

Hande Yener'in bu paylaşımına Seren Serengil'in cevabı gecikmedi. Konuyla ilgili açıklama yaptığı videoyu Instagram'a yükleyen Seren Serengil, "Avukatıma yönlendirdim, o gereğini yapacaktır" dedi.

İşte Seren Serengil'in paylaştığı o video:

Video yüklenemedi...HANDE YENER PAYLAŞIMINI SİLDİ!

Seren Serengil'in bu açıklamalarından kısa bir süre sonra Hande Yener yapmış olduğu paylaşımı sildi. Sonra da sildiği paylaşımın yerine üzerinde "Next" yazan Seren Serengil'e ait eski bir fotoğrafı koydu.

İşte Hande Yener'in o paylaşımı:

Tartışma bununla da bitmedi. İkilinin karşılıklı paylaşımları gecce geç saatlere kadar devam etti. İşte Hande Yener ile Seren Serengil'in dün gecce yaptıkları o paylaşımlar...

Hande Yener'in paylaştıkları:

Seren Serengil'in paylaştıkları:
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: