Bu kış moda olacak pantolon modelleri!

2019 kışında moda olup sık sık karşımıza çıkacak pantolon modellerinin neler olduğunu biliyor musunuz? İşte detaylar...

Kadın

Bu kış moda olacak pantolon modelleri! Asker deseni
Kamuflaj deseni her yıl olduğu gibi bu yıl da sevilen pantolon modellerimiz arasında yerini alıyor. Asker deseni bu yıl daha rahat, hatta eşofmanla bile sokak modasına uyum sağlayabilecek.

Bol paça
Bol paça pantolonlar, yazdan kışa uzanan hakimiyetlerini sürdürüyorlar. Rahatlıkları bir yana tüm kumaşlara çok yakışan bu pantolonları güzel bir bluzla kombin yaparak oldukça şık bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Cigarette modeller
Daralan kısa paçaları ve dar kesimleriyle zarafet sembolü olan cigarette pantolonlar, bu kış da vazgeçilmez parçalardan olacak. Her renkte karşımıza çıkan bu pantolon modellerini artık sneaker'larla bile giyebilir, modaya uyum sağlayabilirsiniz.

Hayvan deseni baskılar
Leopardan yılan dersi baskılara kadar hayvan desenleri bu kış en gözde desenlerden olacak. Ama leoparın yeri her zaman başka...

Papaerbag pantolonlar
Beli klasik kemerle değil kalın kuşaklarla bağlanan , torbaya benzediği için bu ismi alan paparbag pantolonlar da bu kış sıkça karşımıza çıkacak. Bol dökümlerini sivri burunlu ve topuklu botlarla kombinleyip güzel bir kombin elde edebilirsiniz.

Suni deri
Suni deri pantolonlar aslında darlıklarıyla biraz taytları da andırıyor. Derinin seksiliğini sokak modasıyla birleştiren bu pantolonlar aynı zamanda çok da rahat. Bu nedenle günlük yaşantınızda sık sık tercih edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: