BU KONSERLER AKDENİZ'İN İKİ YAKASINI BULUŞTURACAK

Dünyaca ünlü Yunan tenor “Mario Frangoulis” ve lirik soprano sesini Klasik Batı müziği eserlerinde bir Arya yorumcusu, Pop eserlerde ise bir Pop müzik yorumcusu olarak, iki farklı tarzda rahatça kullanabilen başarılı yorumcu “Meyra”, Türk dinleyiciler için aynı sahnede buluşuyor!

Magazin

BU KONSERLER AKDENİZ'İN İKİ YAKASINI BULUŞTURACAK “Mario & Friends 2 ...It Makes The World Go Around” adlı son albümüyle dünya çapında büyük başarı kazanan ünlü tenor Mario Frangoulis ve “Meyra & Dört Tenor” albümüyle müzik listelerinde hızla yükselen, Türkiye’nin yeni neo-klasik sanatçısı Meyra, çok özel iki konserde aynı sahneyi paylaşacak. Bu dev konser serisinin tanıtımı amacıyla 22 Temmuz’da İstanbul’da bir basın toplantısı düzenlendi.


7 Ağustos’da Bodrum’da ve 9 Ağustos’da İstanbul’da sahne alacak olan ikili, Meyra’nın son albümünde yer alan (ve aynı zamanda Mario Frangoulis’in dünyaca tanınmasını sağlayan parça olan) “Vincero Perdero” adlı şarkıyı da seslendirecek. Pavarotti’nin tahtına en yakın aday olarak gösterilen Mario Frangoulis’e bu özel konser serisinde Meyra’nın yanı sıra George Perris ve Frances Ruffelle da eşlik edecek. “Vincero Perdero”nun “Meyra & Dört Tenor” albümündeki aranjesi ise değerli müzisyen Mustafa Ceceli tarafından gerçekleştirildi


Son albümüyle dünya müzik otoritelerinin dikkatini yeniden üzerinde çeken, geçtiğimiz yıl İstanbul’da gerçekleştirdiği konserinden hala övgüyle bahsedilen genç ve başarılı tenor Mario Frangoulis, bu yılki konserleri daha da renkli ve daha da hareketli hale getirecek muteşem bir repertuvar hazırladı. Bu özel konser serisinde dinleyiciler, sanatçının son albümünden seslendireceği parçaların yanı sıra, unutulmayan Akdeniz parçalarının daha enerjik ve çok daha eğlenceli bir formda yorumlandığı ve düetlerle zenginleşen eşsiz bir eğlenceye tanık olacaklar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: