Bu moda içimizi ısıtacak!

Her kadın pamuklara sarılıp sevilmek ister. İşte bu pijamalar öyle seviyor sizi.

Kadın

Bu moda içimizi ısıtacak! Bayanlar modayı sadece dışarıda değil evin içinde hatta yatakta bile takip ediyor. Bu kış herkesin olmazsa olmazı pelüş pijama takımları. Eski çizgili pijamaları dolabın kullanılmayanlar bölümüne iteklemenin zamanı geldi. Havalar soğudukça sıcacık bir şeyler yemek, içmek, giymek isteği herkeste var. Ha bir kâse sıcak bir çorba içmişsin, ha sıcak bir battaniye arzu etmişsin, ha pelüş pijamalarını giymişsin. Ayıcıklı çorap ve patiklerin üzerine giyilen, yumuş yumuş, soft renklerle bulutların üzerinde, karlı, bebekli, desen desen pelüş pijamaların satılmadığı mağaza neredeyse yok. Aynı zamanda giymeyen de… Bu aralar herkeste mutlaka bir tane bu takımlardan var. Deneyimimden söyleyebilirim ki, bu pelüşler bir harika dostum…

Uykusuzluğun hepimizin büyük derdi olduğu şu günlerde, uyumak için başvurduğumuz çaylar ilaçlar, rahat yataklar işe yaramıyorsa bir de bu modayı deneyin. Pelüş pijamalar daha giydiğiniz anda uyku vaat edercesine içinizi hoş edip, yüzünüzün tebessüm almasını sağlıyor. Yumuşak olan şeylere olan ilgimiz malum. Böylece kalbimizin huzurlu hissetmesini ve pamuklara sarılmış gibi bir uyku çekmemizi de sağlıyor.

YAZI: KAMURAN AKDEMİR
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: