BU ÖPÜCÜK AŞKI BİTİRDİ!

“Oyunculukta kurallarımı yıktım” dedikten sonra “Aşk ve Ceza”daki bir öpüşme sahnesinde yer alan Zeynep Beşerler’in ilişkisi de kurallarla birlikte yıkıldı. Beşerler ile sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu ayrıldı.

Magazin

BU ÖPÜCÜK AŞKI BİTİRDİ! Kenan’ın itirazı vardı

* Altı yıldır birlikte olan Zeynep Beşerler ile Kenan İmirzalıoğlu, evlilik müjdesi bekleyenlere ayrılık haberi verdi. Bu sürpriz gelişmenin ardından farklı iddialar ortaya atıldı. Bu iddialardan biri de, Beşerler’in sevgilisinin karşı çıkmasına rağmen bir öpüşme sahnesinde rol alması. ıkilinin, “Aşk ve Ceza”daki o sahne sonrası ciddi bir tartışma yaşadığı, sonrasında da ayrılık kararı aldığı söyleniyor.

Cansu, Cem’e aşık

* Karşılıklı konuşup anlaşarak ilişkiyi bitirdiklerini söyleyen Beşerler ayrılık nedeni olarak İmirzalıoğlu’nun işlerine ağırlık vermesi ve onu ikinci plana atmasını gösteriyor. Sevgilisinin adının “Ezel”deki rol arkadaşı Cansu Dere ile anılmasının ise bu kararda hiçbir etkisinin olmadığını vurguluyor: “Cansu, Cem Yılmaz’a deli gibi aşık. Sebep kesinlikle o olamaz.”

Evlilik krizi mi

İkili arasındaki sorunun “evlilik” olduğunu ileri sürenler de var. ıddiaya göre Beşerler “Ben evlenmeyi zaten hiç düşünmedim” dese de altı yıllık ilişkisini nikah masasına taşımak istiyor, Kenan İmirzalıoğlu ise buna yanaşmıyordu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: