'BU ŞARKIYLA MOOOOR OLURUZ'

Avşar kızı Ayşe Özyılmazel'den sonra Eurovision'da ülkemizi temsil edeck 'deli' şarkısına kafayı taktı..

Magazin

'BU ŞARKIYLA MOOOOR OLURUZ' Paris Hilton' a olan benzer yaşam tarzı ile sık sık gündeme gelen, modacılıktan, emlakçılığa, köşe yazarlığından sonra bir haber sitesi açan Helin Avşar, köşesindeki son yazısında ise Eurovision şarkısını eleştirdi.

'Deli' adlı şarkı ile ülkemizi temsil edecek olan Mor ve Ötesi grubunu son yazısında değerlendiren Helin Avşar "Eurovision şarkısı görücüye çıktı. Bu şarkı tam anlamıyla beni Deli'rtti. Ne gerçek ne yalan! Açıkça söyleyebilirim ki, bizim şarkımız kocaman bir yalannnn

Kenan Doğulu danslar hazırladı ... Koca ekipman götürdü. Bu mudurrrr? Şey ötesi, bu derece kötü müzikleriyle inşallah gitmekten vazgeçerler. Mor ve Ötesi'nin şarkısı Deli, fena fena ötesi mor...... pardonnnn!!!

Bu yarışma Showbiz olayıdır. Ama bizimkiler henüz çözemedi. Çözmeye çalışmadıkça her seferinde mor olacağız. Yanılıyor olmayı çok isterim. Ne biliyorsunuz? Belki de onlar benim bu yazdıklarımı mor ederler! Ben yinede baştan düşüncemi açıklayayım. Şarkıyı defalarca dinledim. Şarkı nasıl mı?
Mooooooor ötessssssiiiiii..." ifadelerini kullandı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: