'Bu Şehir Arkadan Gelecek'te yeni bir şampiyon doğdu!

Ay Yapım imzalı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in dün akşam yayınlanan bölümünde soluklar tutuldu ve herkes merakla Ali’nin (Kerem Bürsin) boks turnuvasında ringe çıkacağı anı bekledi. Baba oğlun birlikte hazırlandığı turnuvada Ali, zafer kazandı.

Dizi Galeri

'Bu Şehir Arkadan Gelecek'te yeni bir şampiyon doğdu! Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in dün akşam ekranlara gelen bölümünde Ali, babası Şahin’in (Gürkan Uygun) koçluğunda boks turnuvasına hazırlandı. #ZafereGidenYol için büyük bir mücadele içine giren Ali ile Şahin, bu turnuva sayesinde birbirlerini ilk defa baba oğul olarak hissetti.

İşte, Ali’nin zafer kazanmak için ter döktüğü hazırlık anları:

Video yüklenemedi...Derin’in babası sonunda her şeyi itiraf etti

Ali’den, babasıyla ilgili öğrendiği gerçeklerden sonra yıkılan Derin, babasıyla yüzleşti. Tekin Mirkelamoğlu (Burak Tamdoğan), kızı Derin’e (Leyla Lydia Tuğutlu) gözyaşları içinde gerçekleri itiraf etti. “Baba katili olacağıma ölmeyi yeğlerdim” diyen Tekin, ilk defa tüm gardını indirerek bu kadar güçsüz kaldı.

İşte, ekran başındakileri gözyaşlarına boğan o itiraf anı:

Video yüklenemedi...“Aslı’dan boşan, benimle evlen”

Babasından aldığı darbe ile soluğu Ali’nin evinde alan Derin, her şeyi arkasında bırakıp sırf onun için geldiğini söyledi. Derin’in, “Aramızda bir engel kalmasın artık. Aslı’dan boşan, benimle evlen” sözleri ise ikili arasındaki romantizmi doruğa çıkardı.

İşte, Derin’in Ali’ye evlenme teklifi ettiği romantik sahne:

Video yüklenemedi...Duygu ve heyecan yüklü bölümün finaline ise Ali’nin zafer kazandığı ve baba oğulun birbirine sıkı sıkıya kenetlendiği anlar damga vurdu. Derin’in hamile olduğunu öğrenmesi, birbirlerine sarılan Aslı (Nilperi Şahinkaya) ve Ali’nin öpüştüklerini sanması ise akıllarda soru işaretleri bıraktı.

‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümünde Derin, hamile olduğunu Ali’ye söyleyecek mi?, Aslı, Ali’ye karşı duygularını ona itiraf edebilecek mi?, Tekin ve Belgin (Seda Akman) kızları Derin’i yeniden kazanabilmek için neler yapacak? gibi sorular yanıt bulacak.

‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümü, 1 Mart Çarşamba saat 20:00’da ATV’de!

Bunlarda ilginizi çekebilir: