Bu Şehir Arkandan Gelecek'te Derin hamile

Ay Yapım imzalı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümünde Derin, Ali ile Aslı’nın ihanetine uğradığını hissedecek ve büyük bir dönüm noktasına gelecek.

Dizi Galeri

Bu Şehir Arkandan Gelecek'te Derin hamile Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in yeni bölümünde soluklar tutulacak.

Ali (Kerem Bürsin), hiç beklemediği bir anda Derin’in hamile olduğunu öğrenerek büyük şok yaşayacak. Ali ile Aslı’nın (Nilperi Şahinkaya) yakınlaştığını düşünen Derin (Leyla Lydia Tuğutlu), hayatının en büyük darbesini alacak. Hem âşık olduğu adamın hem de en yakın arkadaşının ihanetine uğradığını düşünen Derin, kendini yapayalnız hissedecek. Karnında Ali’nin bebeği ile tek başına kalan Derin, annesinin gerçekleri öğrenmesiyle birlikte hayati bir karar aşamasına gelecek.

Yeni bir aşk doğuyor!

Şahin (Gürkan Uygun), boks turnuvasındaki ilk maçı kazanan oğlu Ali’ye verdiği sözü tutacak ve Nesrin’le (Defne Kayalar) baş başa yemeğe çıkacak. İkilinin, birbirini daha yakından tanıyacağı bu romantik buluşma, yeni bir aşkın da ilk sinyalleri olacak.

‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in heyecan dolu yeni bölümünde Derin, bebeğini aldıracak mı?, Aslı, Ali’ye olan aşkı için ne kadar ileri gidecek?, Ali, bir sonraki maçı kazanabilecek mi? gibi sorular yanıt bulacak.

Bunlarda ilginizi çekebilir: