Bu sezonun modası broş!

Nedense büyükannelerle özdeşleşmiş olan broş, çoğu zaman moda hakkında bilgisi ve fikri olmayanlara göre lüzumsuzdur.

Kadın

Bu sezonun modası broş! Esasında bir broş; sizin yaratıcı yanınızı ortaya çıkartır, kıyafetinizin havasını değiştirir ve tarzınıza şıklık katar.

Broşların sadece yakaya ve ceketlere takıldığını zannediyorsanız çok yanılıyorsunuz.


Broşunuzu berenize, şapkanıza, mantonuza ve kıyafetlerinizin alışılmadık yerlerine iliştirebilirsiniz. Alışılmadık yerler konusunda ise ünlüleri örnek almanızı salık veririm.


Broşları stiliyle buluşturup akıllara kazınan görüntüler veren bir çok ünlü stil var. Ünlüler elbise askılarına, sırt dekoltelerine ya da saçlarına broş takarak, bu aksesuarın ne kadar kullanışlı olduğunu hepimize gösterdiler.


Günlük kıyafetlerle: Geleneksel olarak ceket ya da manto yakalarına iliştirilen broşlar, tişört, gömlek, şal, elbise, yelek gibi giyim parçalarıyla da kullanılabilir. Bu şekilde giyim parçaları daha şık ve farklı görünürken, özgün bir tarz sergilemek de mümkün olur. Ki bunun sezon modasını söylemeyi de unutmayalım.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: