BU SÖZLER BÜYÜK TARTIŞMA YARATACAK!

POPSAV Başkanı Hakan Peker’in Ajda Pekkan hakkında söylediği sözler büyük tartışma yaratacak..

Magazin

BU SÖZLER BÜYÜK TARTIŞMA YARATACAK! POPSAV’ın ‘Sanatçı Huzur Evi’ yararına düzenleyeceği konser yine polemiklere neden oldu. POPSAV Başkanı Hakan Peker, etkinliğe davet ettiği Ajda Pekkan için,menajerinin “Ajda Hanım yaşlı bir kadın. İki konseri üst üste kaldıramaz” dediğini iddia etti.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve POPSAV işbirliği ile 18-19 Haziran tarihinde Cemil Topuzlu Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda “Sanatçı Yaşam Evi” yararına düzenlenecek geceyle ilgili bilgi vermek amacıyla önceki gün bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya POPSAV Başkanı Hakan Peker başta olmak üzere, Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Ali Güven gibi POPSAV üyeleriyle birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat Komisyonu Başkanı Arzu Öztoprak katıldı.

ÇOK KONUŞULACAK
Sanatçı dostlarının projeye destek vermemesinden yakınan Peker, “Sanatçı, sanatçıya ulaşamaz hale gelmiş. Menajer engeline takılıyoruz” diye dert yandı. Peker, ayrıca Ajda Pekkan’ı bir türlü ikna edemediklerinin altını çizdi. İki ay önce bir hayvan barınağının açılışında karşılaştıklarını ve “Hayvanlar için bir çok yardım yaptınız, şimdi sıra insanlarda. İnsanlar için de bir şeyler yapalım” diyerek bu projeden bahsettiğini belirten Peker, “3 gün sonra menajerini arayıp hatırlattım, menajeri bana; ‘Ajda Hanım yaşlı bir kadın. O tarihlerden birkaç gün önce kendisinin de bir konseri var. İki gün üst üste konser kaldıracak durumda değil. Bu yüzden geceye katılamayacak’ yanıtını verdi” diyerek tepkisini dile getirdi. Basın toplantısında yer alan sanatçılardan Metin Özülkü ise, “Gece yarısı arayıp da benden şarkı isteyen kişileri böyle bir organizasyon için aradığımda ‘Bana bir mail at bakarız’ diye karşılık vermelerini anlayamıyorum” diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: