BU SÖZLER ORTALIĞI KARIŞTIRACAK!

Zeynep Dizdar : Eski sevgilimi hala seviyorum , yeni sevgilim de bunu biliyor ' dedi.

Magazin

BU SÖZLER ORTALIĞI KARIŞTIRACAK! Zeynep Dizdar, eski sevgilisi Ümit Sayın hakkında yaptığı açıklamalarla bir ilke imza attı. İki yıldır yeni bir ilişkisi olduğunu belirten Dizdar, 'Ümit hayatımın en güzel dönemlerinde yanımdaydı, yanındaydım.

Birbirimizi büyüttük ve hayata yolladık’ dedi. Dizdar, ‘Ümit şu an zor durumdayım dese ilk koyacak insan benim. Ben onun sağlığı için gece gündüz dua ediyorum. O mükemmel bir insan. İş hayatında pasif kaldı ve bana da zaman kaybettirdi. Ona sadece bu yüzden kırgınım' diye konuştu. Dizdar, 'Birlikte olduğunuz insan bu açıklamalarınıza tepki göstermeyecek mi?' sorusuna ise 'Doğru söylüyorsunuz ama ben Ümit’e olan duygularımı erkek arkadaşıma daha ilişkimizin başındayken açıkladım. O da bunu anlayışla karşıladı. Birebir müzik yapan ve şarkı söyleyen biriyle birlikte değilim ama o da bu çarkın içinde' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: