Aslı Enver'den Murat Boz'a; "Bu tatlılığa bir şey diyemeyeceğim"

Murat Boz'la aşk yaşayan Aslı Enver katıldığı "O Ses Türkiye Yılbaşı Özel" programında "Bu tatlılığa bir şey diyemeyeceğim" diyerek Murat Boz'u seçmişti.

Magazin

Aslı Enver'den Murat Boz'a; "Bu tatlılığa bir şey diyemeyeceğim" 'Kardeşim Benim' filminde birlikte rol alan Murat Boz ile Aslı Enver'in aşk yaşadıkları günlerdir konuşuluyordu. Aşk haberlerine sessiz kalan ikili bugün sessizliğini bozdu. Hem Murat Boz hem de Aslı Enver, birlikte çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaştı. Fotoğrafın altına kalp işareti koyan ikili böylece aşklarını cümle aleme duyurmuş oldu.


'Kardeşim Benim' filminin çekimlerinin bitmesinin ardından Aslı Enver, Murat Boz'un jüri üyeliği yaptığı 'O Ses Türkiye' programının 'Yılbaşı Özel' bölümüne konuk olmuştu. O dönemler çiftin ilişkileri yeni başlamıştı ve bu birlikteliği kimse bilmiyordu. Programda "Arnavut Kaldırımı" isimli şarkıyı seslendiren Aslı Enver'e ilk dönen jüri üyesi Murat Boz olmuştu. Oturduğu yerden şarkıyı söyleyen Aslı Enver'e eşlik eden Murat Boz'a rakip olarak Gökhan ve Hakan da dönmüştü. Fakat Aslı Enver, "Bu tatlılığa bir şey diyemeyeceğim" diyerek sevgilisi Murat Boz'u seçmişti.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: