BU ÜNLÜLER GENÇ SEVİYOR

Magazin ve sanat dünyasından birçok kadın kendinden küçük erkeklerle birlikte yaşıyor.

Magazin

BU ÜNLÜLER GENÇ SEVİYOR Ünlü kadınların çoğu yaşlandıkça kendilerine genç sevgili buluyor. Bu sayede gençleştiklerine inanan kadın yıldızlarımızın sayısı hiç de az değil. İşte o ünlüler...

Magazin ve sanat dünyasından birçok kadın kendinden küçük erkeklerle birlikte yaşıyor. Son olarak Seda Sayan'ın kendisinden 26 yaş küçük sevgilisi Onur Şan ile evlenmesi, yaş farkına rağmen yaşanan aşkları gündeme getirdi. Sayan bu evlilikten önce de kendinden 10 yaş küçük şarkıcı Nihat Doğan ile uzun süreli bir birliktelik yaşamıştı. Uzmanlara göre genç erkekler güven veren, sofistike ve başarılı yaşama sahip kadınlardan hoşlanıyor. Yaşı ilerlemiş kadınların çoğu ise genç, dinamik erkeklerle birlikte olmak istiyor. Çünkü bu sayede kendileri de gençleştiklerini düşünüyor.


HANDE YENER

Pop müziğinin güçlü seslerinden Hande Yener, üç yıl boyunca kendisinden 7 yaş küçük olan Arda Can ile birlikte olmuştu. Şimdi de kendisinden 10 yaş küçük olan Kadir Doğulu ile beraber. Yener, 'Aşkı yaşamak için yaş önemli değil' yorumunda bulunuyor ve önümüzdeki yaz için evlilik planları yapıyor.


ZERRİN ÖZER

20 yaş küçük emlakçı Levent Süren ile evlenen Zerrin Özer aralarındaki sevginin çok farklı ve yaşanması en güzel şeylerden biri olduğunu söylemişti. Yaş farklarının hiçbir zaman aralarında sorun yaratmadığını belirten Özer, eşiyle arada bir tartışsalar da ayrılmayı hiç düşünmediğini söylüyor.

CEYDA DÜVENCİ

21 yaşındaki oyuncu İsmail Hacıoğlu ile birlikte olan ünlü oyuncu aralarındaki 9 yaş farka rağmen her fırsatta bunun önemi olamadığını ve birbirlerini çok iyi anladıklarını söylemişti. Geçen aylarda ayrılan çift, hayata bakış açılarının farklılığını ve anlaşamadıklarını ileri sürmüştü.

NURSELİ İDİZ

Kendinden 16 yaş küçük Fatih Gülnar ile birlikte olan ünlü sanatçı, hayatındaki en büyük mutluluklardan birini yakaladığını her fırsatta dile getiriyor. Bir yıldan fazladır birliktelikleri huzur içinde devam eden çiftin evlilik planları yaptıkları gelen bilgiler arasında yer alıyor.

PINAR ALTUĞ

Genç sevgili modasının son temsilcilerinden birisi de Pınar Altuğ. 33 yaşındaki Altuğ, 24 yaşındaki genç oyuncu Yağmur Atacan ile bir dizi setinde tanışıp âşık oldu. Yakın zamanda nişanlanan çift, evliliğe emin adımlarla gidiyor. Altuğ, eleştirilen yaş farkı için de 'Birbirimize âşığız ve çok iyi anlaşıyoruz' diyor.

HANDE ATAİZİ

Ünlü oyuncu, kendinden 6 yaş küçük Mert İncekara ile tam iki yıl fırtınalı bir aşk yaşamıştı. Sevgilisinden ayrılan Hande Ataizi daha sonra olgun erkeklerle de aşk yaşamaya başladı. Ancak ünlü oyuncunun daha sonra İncekara ile barıştığı ve hâlâ onunla birlikte olduğu iddia ediliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: