Bu yaz herkes bunu takıyor

Despada, Sarar, Kenzo ve Levi’s gibi birçok marka aynalı gözlüklerini vitrinlerine dizdiler bile.

Kadın

Bu yaz herkes bunu takıyor Moda otoriteleri tarafından bu yaz trendi olarak belirlenen aynalı gözlükler 1980’lerde de çok modaydı. Rock starların sahne performanslarına hem görsel katkıda bulundu hem de sahne şovlarının yoğun renkli ışıklarından onları korudu. Işığın göze daha az geçmesini sağlayan bu gözlüklerin en favori renkleri mavi ve sarı olarak belirlense de pembe aynalıları çok şirin. Fakat daha cool görünmek isteyenler kırmızıyı tercih edebilirler.


Plaj modasında da sık sık rastlayabileceğimiz ışıl ışıl aynalı gözlükler bikini ve mayoların tamamlayıcı aksesuarı olacak hiç şüphesiz ki. Ayrıca bu gözlükleri ten renginize göre seçmek zorunda değilsiniz, muazzam ayna ve ışık işbirliği ile renk geçişi sağlandığı için istediğiniz rengi seçin yeter.

Aynalı gözlüğü davetlerde ve klibinde takarak, tekrar trend olarak gündeme getiren isim Katy Perry olarak söylense de, bu gözlükler plajlarda ve sokaklarda sürekli karşımıza çıkacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: