Bu yaz renkler moda!

Her yaz olduğu gibi bu yaz da renk cümbüşü yaşamaya hazır olun! Ama bu sefer renkler pantolonlarda. Şehirde kalanlar için yazı renklendirmenin en kolay yolunu keşfedin…

Kadın

Bu yaz renkler moda! Kış mevsiminin siyahları ve grileri artık bir kenara atıldı. Yazın renk cümbüşü çoktan yaşanmaya başlandı. Birçok tatil beldesinde, sahillerin hınca hınç dolduğu şu günlerde yazın renk cümbüşü şehirli kadınları da yalnız bırakmıyor. Bu yaz şehirde kalanlar için harika bir seçenek olan renkli pantolonlar çok moda!


Bol paçalar renkleniyor!
Şehrin sıcağa teslim olduğu şu günlerde, dar pantolonların içine girmek adeta bir işkenceye dönüşüyor. Hem günlük olarak kullanabileceğiniz hem de iş hayatında tercih edebileceğiniz bol paça inen culotte tipi pantolonlar kurtarıcınız olabilir. Hava sıcaklıklarına uygun kumaşlarla üretilen bu pantolonların her rengini vitrinlerde bulabilmeniz mümkün. Bu bol paça pantolonları kırmızı, yeşil, sarı, turuncu gibi yazı hissettiren renklerden seçebilir; siyah ve beyaz ile de kombinleyebilirsiniz.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: