Bu yıl kayak için nereye gidilir?

Bansko, bu yıl da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi popülaritesini koruyacak.

Diğer Haberler

Bu yıl kayak için nereye gidilir? Bulgaristan’da bulunan ve son yıllarda özellikle ülkemizde yoğun talep gören Bansko, bu yıl da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi popülaritesini koruyacak. Bununla birlikte Alpler’in en beğenilen kayak merkezlerinden olan ve İtalya’da bulunan Adamello, Slovenya’nın gözde kayak merkezi Karanjska Gora, Makedonya’nın Bistra Dağları’nda bulunan Mavrovo, Bulgaristan’ın güneşli gün sayısı en fazla olan dağ merkezi Pamprovo gibi kayak merkezlerine gidebilirsiniz.Ocak ve şubat aylarında gerçekleşecek olan turlar için rezervasyonlar şimdiden başladı.

Kayak turları ile gideceğiniz tüm merkezlerde bulunan en önemli özellik birçok popüler kış sporunun birlikte yapılabiliyor olması. Kayak, snowboard, big foot, ATV safari, kar motosikleti, kızak ve buz pateni hem başlangıç hem de profesyonel seviye için seçebilirsiniz.

Tüm bu sporların yanı sıra soğuktan enerjiniz tükendiğinde sıcak içeceklerle konforlu kayak otellerinin şömine başında yapacağınız keyif de kayak turlarının en cezp edici özelliklerinden biri.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: