Buğra Gülsoy bilinmeyenlerini anlattı

"Aşk Yeniden" dizisiyle başarılı bir grafik yakalayan oyuncu Buğra Gülsoy mimarlıktan oyunculuğa geçişini, aşkın kendisi için ne ifade ettiğini, kariyer planları gibi bir çok konuyu bu röportajda anlattı.

Magazin

Buğra Gülsoy bilinmeyenlerini anlattı Tutkusunu diplomasının önüne koyacak kadar cesaretli, kendini olduğu gibi kabul edecek bir kadına bağlanacak kadar ne istediğini bilen biri Buğra Gülsoy. Onu ‘Buğra’ yapan her şeyin farkında olduğu kadar, egosunu dengede tutmayı bilecek kadar da bilinçli. Çemberin dışına çıkma riskini göze alan bir adamın adımlarına eşlik ettik. Ardından, Ionesco’nun bir oyununda bir doktoru canlandırması için teklif almış ve sahneye çıktıktan sonra bir daha eski Buğra olmayacağını anlamış. Her ne kadar ilk seferinde perde açıldığında sahnenin arkasına kaçmak istese de o günden sonra en büyük tutkusu sevdiği hikayenin içinde sevdiği karakteri canlandırmak olmuş. Bugün ise hem komedi hem dram oyuncusu olmayı başararak işine ruhundan fazlasını katan biri var karşımızda.

İşte o röportaj...

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: