BUĞRA GÜLSOY VE BURCU KARA YİNE DERT YANDI!

Kuzey Güney dizisinin Güney’i, yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy kendisi gibi oyuncu eşi Burcu Kara ile birlikte Rumelihisarı’nda bir mekanda kahvaltı yaparken görüntülendi.

Magazin

BUĞRA GÜLSOY VE BURCU KARA YİNE DERT YANDI! Keyifli halleriyle dikkat çeken Burcu Kara ve Buğra Gülsoy, her fırsatta işlerin yoğunluğundan dolayı birbirlerine vakit ayıramamaktan yakınıyor. Gülsoy "Çekimlerin olmadığı günleri pazar günü gibi değerlendirip birbirimize vakit ayırıyoruz" dedi. Güzel oyuncu Burcu Kara’nın sabah kahvaltısına makyajsız çıktığı dikkatlerden kaçmadı.

Kuzey Güney dizisinin çok iyi gittiğini dile getiren Buğra Gülsoy, eşi Burcu Kara’ya mutfakta yardımcı olduğunu ve dizideki Güney karakterinin kendisiyle çok zıt bir karakter olduğunu dile getirdi. Genellikle iyi-kötü arası ‘Gri karakter’leri canlandıran Buğra Gülsoy, canlandırdığı karakterleri sevdiğini açıkladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: