Buğra Gülsoy'a set sürprizi!

Buğra Gülsoy doğum gününü “8.Gün” setinde kutladı.

Dizi Galeri

Buğra Gülsoy'a set sürprizi! Yakışıklı oyuncu Buğra Gülsoy, 36. doğum gününü çekimleri devam eden dizinin setinde kutladı.

İstanbul 26 Şubat 2018- Ay Yapım’ın merakla beklenen dizisi “8.Gün”de izleyeceğimiz Buğra Gülsoy, 36. doğum gününü oyuncu arkadaşları ve set ekibiyle birlikte kutladı. “8. Gün” ekibi yoğun bir şekilde süren çekimlerin arasında oyuncuya sette doğum günü sürprizi yaptı. Balık Burcu olan Gülsoy, sürpriz doğum günü pastasını set ekibi ile birlikte kesti.


Burcu Biricik, Musa Uzunlar, Buğra Gülsoy, Ceyda Düvenci, Cem Davran, Yiğit Kirazcı, Hakan Kurtaş, Gökçe Yanardağ, Sermet Yeşil, Deniz Karaoğlu ve Orhan Güner rol aldığı dizi, bitmeyen temposu, sırları ve heyecanı zirvede tutan senaryosu ile merak uyandıracak. Yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Ender Mıhlar’ın yaptığı “8.Gün”çok yakında ATV’ de yayınlanmaya başlayacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: