Bugün bu dizileri izleyeceğiz!

Yeni sezon açıldı! Bu akşam ekranda bakın hangi diziler olacak?

Dizi Galeri

Bugün bu dizileri izleyeceğiz! YÜKSEK SOSYETE

Başrollerinde Hazar Ergüçlü ile Engin Öztürk'ün rol aldığı "Yüksek Sosyete" bu akşam 13. bölümü ile ekranlara gelecek...

Yüksek Sosyete'nin 13. bölümde;

Cansu; abisinin yasını tutarken hiçbir şeyden haberi olmayan Kerem, Cansu'nun sırrının peşine düşer. Ancak karşısına çıkan hikaye Kerem için büyük bir sürpriz olur. Cansu ile Koran'ların Konağı'nda karşılaşan Mert ise bu sırla ilgili önemli bir karar vermek zorundadır. Bir yandan da Ece'ye gerçekleri itiraf etmeyi karar verir. Süreyya ise Can'ın ardından toparlanmaya çalışırken; hem Metin hem de Levent'ten gelen itiraflar karşısında ne yapacağını şaşırır.

YÜKSEK SOSYETE 13. BÖLÜM 1. FRAGMANI:

Video yüklenemedi...YÜKSEK SOSYETE 13. BÖLÜM 2. FRAGMANI:

Video yüklenemedi...***

YETER

Yeter yeni sezonunun ilk bölümüyle 22 Eylül Perşembe 20:00'de atv'de!

YETER'İN 27. BÖLÜM KONUSU:

Henüz üniversite öğrencisiyken tanıştığı ünlü ve başarılı cerrah Yekta Harmanlı'yla evlenen Aylin; kısa sürede bu büyülü rüyadan uyanırken, kendini bir karabasanın ortasında bulur. Yaşadığı psikolojik şiddete daha fazla dayanamayacağını anladığında boşanmayı dener ama başaramaz. İkinci çocuğuna hamile kaldığında tek bir amacı vardır. Çocuklarıyla birlikte kocasından kaçmak… Bütün hayatını etkileyecek o büyük yalanı kocasına söylerken, sırrını paylaştığı yakınlarından biri ona ihanet etmeye hazırlanmaktadır.

Yeter 27. bölüm fragmanı:

Video yüklenemedi...
***

KÖRDÜĞÜM

Burcu Kara, Zeynep Kumral ve Itır Esen’in de dahil olduğu Kördüğüm yeni sezonunda da yenilikleri, hikayesi ve görselliği ile yine çok konuşulacak ve tartışılacak.

YILLARDIR SAKLANAN BÜYÜK SIR ORTAYI ÇIKIYOR
Feyza’nın Barış’ın ölümünden babası Tarık Bey’in sorumlu olduğunu öğrenmesinin ve ona evlat acısı yaşatmak için kendisini vurmasının üzerinden 7 ay geçmiştir… Ali Nejat ile Naz evlilik hazırlıkları içindedir. Ancak Eylül’e olan bitmemiş duyguları Ali Nejat’ın kafasını karıştırır. Bu sırada Naz tamamen tesadüfen, Ali Nejat’ın geçmişine ait ve herkesten saklanan çok büyük bir sırrı öğrenir. Bu öyle bir sırdır ki, Naz başta olmak üzere bilen herkesin hayatını tehlikeye atar.

NESLİHAN’IN EN ZOR KARARI
Umut’un hapisten çıkması Neslihan’a bağlıdır… Eğer Neslihan, Murat’ın kendisine sunduğu teklifi kabul ederse, Umut’a özgürlük kapısı açılacaktır. Ancak bu kez Umut’u kaybedecektir… Umut hapise girdikten sonra ortadan kaybolan Gökçe’ye kimse ulaşamaz. Herkes büyük bir merak içindeyken, Genco’nun aklına bir fikir gelir.

ENVER BEY’İN PLANI
Feyza’yı kaybeden Enver Bey’in Eylül’ü kaybetmeye niyeti yoktur. Enver Bey’in, Eylül yanında kalsın diye yaptığı plan, hiç istemeden herkesin hayatını değiştirir…

Kördüğüm yeni sezon fragmanı

Video yüklenemedi...BODRUM MASALI

Bodrum Masalı 5. Bölüm Özeti:

Bodrum Masalı 5. Bölüm'de; Faryalı, Evren'in ihanetini öğreniyor, büyük yüzleşme gerçekleşiyor!

Cahit, Uzay’ın yardımı ile Alara’yı bulur. Ateş’ten hesap sormak niyeti ile harekete geçer. Yıldız, Ateş’i korumak uğruna Ceyda ve Cahit ile de mücadele edecektir. Şule, Faryalı’nın Yıldız’a hala aşık olduğundan şüphelenmektedir. Kıskançlık içinde ne yapacağına karar vermeye çalışır. Faryalı ise Evren’in otelin aleyhinde çalıştığını fark eder ve Evren’e karşı tavır alır. Evren, planlarını gerçekleştirebilmek ve otelde söz sahibi olmak için çabalamaktadır. Bu uğurda herkesi ve her şeyi kullanmaya hazırdır.

Kelebek, uzun zamandır boş duran bir plaja kafe açma hayali kurmaktadır. Bu hayaline Ateş, Su ve Aslı da ortak olurlar ancak bu iş zannettikleri kadar kolay olmayacaktır. Uzay ve Cenk’in de bu girişimi baltalama istekleri gençlerin masum girişimini iyice zorlaştıracaktır.

Bodrum Masalı 5. bölüm fragmanı

Video yüklenemedi...Bodrum Masalı 5. Bölüm Fragmanı - 2:

Video yüklenemedi...Bodrum Masalı 5. bölüm 3. fragman

Video yüklenemedi...***

ASLA VAZGEÇMEM

Asla Vazgeçmem de yeni sezona bu akşam başlıyor. Fakat dizinin yeni sezonda sadece 3 bölümü yayınlanacak ve ekranlara veda edecek...

Asla Vazgeçmem yeni sezon tanıtımı:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: