Bugün vizyona girenler!

Vizyona giren 5 filmden, 10 dalda Oscar’a aday gösterilen American Hustle (Düzenbaz) öne çıkıyor...

Kültür-Sanat

Bugün vizyona girenler!
DÜZENBAZ
- Yönetmen: David O. Russell
- Senaryo: David O. Russell, Eric Singer
- Oyuncular: Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams
- Tür: Dram , Gerilim
- Süre: 137 dk.
Dolandırıcı Irving ve ortağı Sydney, çılgın FBI ajanı Richie DiMaso tarafından yakalanınca onun için çalışmak zorunda kalırlar. DiMaso ve FBI departmanını yönetenler başka dolandırıcıları yakalamak için Arap Şeyhi’nin yönettiği Atlantic City’deki kumarbazlara zeki bir oyun kurarlar.

SEN ŞARKILARINI SÖYLE

1960'lı yılların New York’u. Dönemin müzik piyasasında yaşananları Bob Dylan, Joan Baez ve Joni Mitchell eşliğinde anlatılıyor.

- Yönetmen,Ethan Coen
- Oyuncular: Oscar Isaac, Carey Mulligan, Justin Timberlake

KADIN İŞİ
Filmde, farklı nedenlerle hayal kırıklığına uğramış, kalpleri kırık 4 kadının banka soygunu macerası anlatılıyor. Başlarına gelecekleri düşünmeksizin, birbirini yarı yolda bırakmayan kadınların sırt sırta verdiği film, dostlara sıkı sarılmanın ne denli önemli olduğunu anlatırken, en zor şartlarda dahi gülecek bir şey bularak hayata tutunmanın önemini hatırlatıyor.

- Yönetmen: A. Taner Elhan
- Senaryo: Şahin Alparslan
- Oyuncular: Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy
- Tür: Aksiyon , Komedi

ÇILGIN DERSANE 3
Özlem Dershanesi’nin öğrencileri dershaneler arası müzik yarışmasının finali için Antalya’ya gelir. Kendileri adına yarışacak olan Ali’nin aniden hastalanmasıyla, otel çalışanı Zeynep’i kendi adlarına yarışmaya hazırlarlar. Zeynep’e âşık olan Ali, onun hayatındaki gerçekleri öğrenmeye çalışır.

- Yönetmen: Kamil Çetin
- Oyuncular: Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazel, Okan Karacan

KARLAR ÜLKESİ
Bir kehanet, bir krallığı sonsuza dek kışa mahkum edince, Anna, dağ adamı Kristoff ve onun sağ kolu ren geyiği Sven ile işbirliği yaparak kız kardeşi Kar Kraliçesi Elsa’yı bulmak ve buz büyüsünü bozmak için uzun bir yolculuğa çıkar. Her adımda gizemli yaratıklara rastlayan Anna ve Kristoff, krallığı yok olmaktan kurtarmak için büyük savaş verirler.

- Yönetmen: Chris Buck, Jennifer Lee
- Senaryo: Jennifer Lee, Shane Morris
- Oyuncular: Kristen Bell, Idina Menzel, Jonathan Groff
- Tür: Animasyon , Macera

Bunlarda ilginizi çekebilir: