BUKET DEREOĞLU: KURALCI BİR ANNEYİM!

Oyuncu Buket Dereoğlu, bekar bir anne olarak oğlu Can'ı nasıl büyüttüğünü, koyduğu kuralları anlattı...

Magazin

BUKET DEREOĞLU: KURALCI BİR ANNEYİM! KOLAY BİR ÇOCUK
Can şu an 6 yaşında. Oğlum büyüdükçe aramızdaki sıcak ilişki ve paylaşımlar da artıyor. Can çok sosyal bir çocuktur. Can'la babası her hafta sonu gezmeye gidiyorlar. Aynı şekilde ben de oğlumla bolca vakit geçiriyorum. Gerek evde gerek dışarıda birçok şey paylaşıyoruz... Zaten Can kolay bir çocuktur. Bebekliğinde de beni üzmemişti, çocukluğunda da üzmüyor.

2.5 YILDA 25 DADI!
Can doğduktan sonraki 2.5 yıl içinde evimize 25 dadı geldi ve gitti. Şu anki ablamız Aygül, üç seneden beri bizimle birlikte, artık ailemizin bir üyesi oldu. Hele Özgür'den (Özgülgün) boşandıktan sonra kurduğumuz düzende; Aygül evin annesi oldu, ben de babası...

KURALCI BİR ANNEYİM
Kuralcı bir anneyim ama aynı zamanda rahatım da. Uyku saati, dersleri, oyuncak gününün haftada sadece bir gün olması ve belirli bir fiyatın üzerinde oyuncak almaması gerektiği konusunda çok kuralcıyım. Bunun dışında Can gibi bir çocuğum olduğu için çok mutluyum. Bugüne kadar yapmış olduğum ve bundan sonra yapacaklarım arasında en güzel şey Can.

HUYLARI BANA BENZİYOR
Can, tip olarak babasıyla benim sentezim diyebiliriz. İkimize de çok benzeyen yanları var. Huy olarak bana çok benziyor. Değişken bir ruh hali olmasına rağmen bir şeyi asla zorla yaptıramazsınız, ben de aynen öyleyimdir. En sevdiği yemek makarnadır, benim de aynı şekilde. Mimiklerimiz de benziyor bana kalırsa.

ÂŞIK OLDUM
Can'ı müzik eşliğinde doğurdum. Can doğduktan sonra eski eşim Özgür bebeği aldı gitti. Ben orada tek başıma kaldım, unuttu beni. Daha sonra kucağıma verdikleri an Can'a âşık oldum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: