'BUKET DEREOĞLU'NU TANIMAM!'

Eşinden boşanmaya hazırlanan Dereoğlu’ya birlikte olduğu söylenen 21 yaşındaki futbolcu Demircan, “Benden 18 yaş büyük, annem yaşında biriyle ilişkim olamaz” diye konuştu

Magazin

'BUKET DEREOĞLU'NU TANIMAM!' Buket Dereoğlu ve 5 yıllık eşi Özgül Özgülgün 9 Kasım’da boşanıyor. Can isminde bir de oğlu olan çiften 39 yaşındaki Dereoğlu’nun Gümüşhanespor’da top koşturan 21 yaşındaki Sinan Demircan’la yaşadığı ilişki yüzünden evliliğini bitirmeye karar verdiği iddia edildi. Dereoğlu, Demircan’ı tanımadığını belirtirken, eşi Özgülgün de “Buket ne diyorsa haklıdır” yorumunu yaptı. Sinan Demircan ise sessizliğini bozdu ve iddialara sert tepki gösterdi.

Buket Dereoğlu ile ilişkiniz var mı?
Bayanı tanımam etmem, aynı sokaktan bile geçmedim, aynı alışveriş merkezinde filan da bulunmadım. Karşılaşmışlığımız bile yok.

Bu iddia nasıl gündeme geldi peki?
Bilmiyorum, önceki sabah babamdan telefon geldi. Gazeteye bir baktım Sinan Demircan, Buket Dereoğlu’yla birlikte yazıyor. Şoke oldum. Buket Hanım beni havaalanından almış da, biz evine gitmişiz de birlikte vakit geçirmişiz. Bir kere beni en son İstanbul’a geldiğimde havaalanından Murat ağabeyim aldı, eve götürdü. Evde babamlarla okey oynuyordum.

Buket Dereoğlu’nu hayatımda TV dışında bir kez bile görmedim. Hiç görmediğim bir insanla benim adımı nasıl yazarlar?
Hem de Buket Hanım evliymiş ve çocuğu varmış. Ben 21 yaşındayım. Benden 18 yaş büyük annem yaşında biriyle ilişkim olamaz. Kaldı ki, evli bir bayanla asla olamaz. Benim çevremde herkes beni tanır ve böyle bir insan olmadığımı herkes iyi bilir. O kadar karaktersiz değilim.

Çevrenizden nasıl tepkiler geldi?
Çok duygusal bir insanım ben... Herkes beni arıyor. Bütün arkadaşlarım telefon açıyor. Kulübümde de haber duyuldu ve bu benim için büyük problem yaratıyor. Bana yazık ama o bayana da yazık. Önce o bayanı aklasınlar. Bir bayan için atılacak en büyük iftira onu namussuzlukla suçlamaktır. Önce Buket Hanım’ı aklasınlar, ben zaten aklanırım. 21 yaşında genç biriyim ama evli ve çocuğu olan bir bayan için bu çok çirkin ve zor bir durumdur.
milliyet
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: