Bülent Arınç'a taş operasyonu

Başbakan Yardımcısı Arınç'ın, daha önceden planlandığı gibi Ankara'da safra kesesi operasyonu geçirdiği açıklandı.

Yaşam

Bülent Arınç'a taş operasyonu Bülent Arınç'ın safra kesesindeki taşlar, Güven Hastaniesi'nde yapılan cerrahi müdahaleye alındı. Arınç'ın basın danışmanı Mustafa Oymak twitter'dan yaptığı açıklamada operasyonun devam ettiğini ve açıklamanın operasyonun bitmesinin ardından yapılacağını belirtti. Tweette şu ifadeler yer aldı:

"Başbakan Yardımcımız Sayın Bülent Arınç daha önceden planlanan çerçevede Güven Hastanesi'nde safra kesesi operasyonu geçirmektedir. Şu an itibariyle sözkonusu operasyon planlanan çerçevede sağlıklı bir şekilde yürütülmektedir. Operasyon tamamlandığında hastane yönetimi tarafından gerekli açıklama yapılacaktır.Bunun haricindeki tüm haber ve yorumlar gerçek dışıdır."

Güven Hastanesi'nden yapılan açıklamada, "Sayın Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, daha önceden planlandığı üzere 6 Mayıs 2014 tarihinde hastanemize yatırılmış ve safra kesesi taşı sebebiyle operasyon geçirmiştir. Sağlık durumları iyi olup, halen ameliyat sonrası tedavilerine devam edilmektedir. Kendilerine ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerimizi sunarız" denildi.

Arınç'ın bugün veya yarın taburcu edileceği belirtildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: