BÜLENT ÇAVUŞOĞLU DA AŞKI YALANLADI!

Ünlü sanatçı Ajda Pekkan'la, KVK Genel Müdürü Bülent Çavuşoğlu arasında gizli bir aşk yaşandığı iddiaları ortalığı karıştırdı. İddialara isyan eden Çavuşoğlu, "Hayal güçlerinden ötürü tebrik ediyorum" dedi

Magazin

BÜLENT ÇAVUŞOĞLU DA AŞKI YALANLADI! Beş sene önce Tuğçe Eyilik ile dünyaevine giren KVK Genel Müdürü Bülent Çavuşoğlu, adının Ajda Pekkan'la birlikte anılmasına isyan etti. Üç yaşında Efe Paşa adında bir oğulları olan ve mutluluğunu gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Çavuşoğlu, ihanet iddialarına ateş püskürdü.

İddialara göre; Bülent Çavuşoğlu ile Ajda Pekkan arasında bir aşk başlamış ve ikili bu birlikteliklerini boşanma süreci tamamlanana dekgözlerden uzak yaşamaya karar vermişti. Çavuşoğlu bu iddialar için şöyle dedi; "Son derece saçma ve gerçek dışı şeyler bunlar. Ben sabah karımla birlikte kahvaltı masasında öğrendim bu haberi. Ayrıca eşimle boşanıyor falan da değiliz. Bunlar saçma senaryolar. Beni bu tarz haberlerin içine neden çekmeye çalıştıklarını anlamadım." Çavuşoğlu sözlerine şöyle devam etti; "Ajda Pekkan bugün tüm Türkiye'nin hayran olduğu değerli bir sanatçı. Bu dedikodular her iki tarafıda incitir ve üzer" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: