Bülent Ersoy, 40 bin liraya Kral dairesi kapattı!

Tatili için Bodrum’a gelen Türk Sanat Müziği’nin Divası Bülent Ersoy kaldığı otelde 4 Kral dairesi kapattı.

Magazin

Bülent Ersoy, 40 bin liraya Kral dairesi kapattı! Gündoğan’da bulunan bir otelde tatil yapan Bülent Ersoy otelin 4 kral dairesini birden 40 bin TL'ye kapattı. Bülent Ersoy, objektiflere yakalanmamak için otelin güvenliğini üst düzeye çıkarttı.

Diva'nın altın yüz pençesi!

Diva'nın altın yüz pençesi!Çevresinde bulunan odalar ve kaldığı kral dairesinin denize bakan tarafında güvenlikler kuş uçurtmadı. Tatil yaptığı 4 gün boyunca, otelin kral dairelerinin bulunduğu kata sadece Bülent Ersoy’un yakınları, özel garsonu ve korumaların çıktığı öğrenildi.

Bülent Ersoy'u 'Buda' sandılar!

Bülent Ersoy'u 'Buda' sandılar!Bülent Ersoy Bodrum geccelerine aktı
Bülent Ersoy 4 gün sonra otelinden dışarı çıkarak Bodrum geccelerinde eğlendi. Bodrum marinada gezen Ersoy, daha sonra Bodrum'da bir restorana giderek Gökhan Sezen’i dinledi. Oldukça neşeli görülen Ersoy gazetecilerin sorularını kısa cevaplarla yanıtladı.

Bülent Ersoy makyajsız görüntülenince..

Bülent Ersoy makyajsız görüntülenince..Ersoy tatilinin güzel geçtiğini söyleyerek hızlı adımlara restorana geçti. Beyaz bir elbise giyen Ersoy’un çantası ise dikkatlerden kaçmadı. Merdivenleri çıkmakta zorlanan Ersoy, gazetecilerden destek alarak restorana ulaştı.

Bülent Ersoy: Benim zehrim yılanı öldürdü

Bülent Ersoy: Benim zehrim yılanı öldürdü

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: