Bülent Ersoy: "50 yıldır zirvede ben varım"

Türk müziğinin divası Bülent Ersoy, geçtiğimiz akşam Kıbrıs'ta sahne aldı.

Magazin

Bülent Ersoy: "50 yıldır zirvede ben varım" Türk müziğinin divası Bülent Ersoy, geçtiğimiz akşam Kıbrıs'ta konser verdi. Diva, konser öncesi basın mensuplarına röportaj verdi.

"ZİRVEDEYİM"
2019 yılını anlatan diva, “2019 benim için çok iyi geçti. Çok çalışıyorum, tercih edilmek çok önemli. 50 yıldır zirvedeyim. Bu liderlik vasfımdan kaynaklanıyor. Benim için para önemli değil, ben bu yaştan sonra parayı ne yapayım mezara mı götüreceğim. O yüzden kazandığım parayla bol bol alışveriş yapıyorum. Bana kimse hediye almadığı için ben de kendime pırlanta kaplı çok güzel bir saat aldım” dedi. Saatinin fiyatını açıklamayan Bülent Ersoy, “Şu kadarını söyleyeyim bu saati kolay kolay kimse alamaz. Hele bana hediye olarak böyle pahalı birşey alabilecekkimse yok Türkiye'de. Yakında herkes görecek ne aldığımı” dedi.

"O KADARI DA HAKKIM"
Bülent Ersoy, geçtiğimiz günlerde yılbaşında sahne alacağı mekandan istedikleriyle gündem olmuştu. Diva, isteklerinin aşırı bulunmasına “Özel aşçı çağırdım bana böcek pişirecek. O istediğim ıstakoz ve havyar yılbaşına özel, o kadarına hakkım var” dedi. Doğuştan zengin olduğunu söyleyen Diva, “Ailem de çok varlıklıydı ama benim yer sofrasında kuru fasulye, pilav ve kuru soğanı kırarak da yemişliğim var” diye konuştu. Dünya yıldızlarının da bu tarz abartılı istekleri olduğu hatırlatılınca “Onların ne farkı var, onlar da 9 ay 10 günlük” diyerek cevap verdi.

FAVORİSİ BURAK ÖZÇİVİT!
Diva, 2020 yılından aşk beklediğini dile getirip “Aşk, olursa olur olmasa da sıkıntı yok. Ben sarışın erkek sevmem” dedi. Burak Özçivit'i çok beğendiğini ve dizisi 'Kuruluş Osman'ı takip ettiğini söyleyen Bülent Ersoy, “Burak Özçivit’in eşi de çocuğu da çok güzel” dedi.

Bülent Ersoy'a Kerimcan sorulunca..

Bülent Ersoy'a Kerimcan sorulunca..

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: