Bülent Ersoy: Ben paraya sıkışmam, ancak çişim gelince sıkışırım

Diva Bülent Ersoy önceki akşam Ataköy Marina’daki Nosta Costa’da sahne aldı. Sahne öncesi basın mensupları ile kısa süreli sohbet eden Diva’nın neşesi bir hayli yerindeydi.

Magazin

Bülent Ersoy: Ben paraya sıkışmam, ancak çişim gelince sıkışırım Her zaman ki gibi iddialı bir makyaj, kıyafet ve takılarıyla kendisini izlemeye gelenlerin huzuruna çıkan Ersoy, takı merakı hakkında şunları söyledi:

“Ben bulduğumu beğendiğimi alıyorum. Benim her zaman sizlerin de bildiği özel bir mücevhercim var biliyorsunuz. Orda bir takı bir daire fiyatına, bazen gidiyorum alıyorum rahatlıyorum bir oh çekiyor kendime geliyorum.” dedi.

Kendine çiftlik yapacak

Paraya sıkıştığı ve Marmaris de bulunan arsasını sattığı haberlerine de açıklık getiren Bülent Ersoy, “90 senesinde almıştım ben orayı. Yol geçmiyor, ikinci derece sit alanı, elektrik yok, su yok o yüzden kullanamadım. Bir dönem İngilizler istedi. Çıplaklar kampı olarak kullanacaklardı.. Bir otel yapılsaydı. Otelin belirli bir bölümü yine bunun için kullanılabilirdi. Fakat baktık ki böyle bir şey olmuyor. Onun içinde durmasının bir anlamı yok, bende orayı sattım. Onun yerine denize sıfır bir arazi aldım. Antalya’da özel bir çiftlik yapacağım kendime. En azından imarı var. Kendimce dekore eder istediğim zaman gider dinlenirim" dedi.

Ben paraya sıkışmam, ancak çişim gelince sıkışırım

Paraya sıkıştığı haberlerinin hatırlatılması üzerine kahkaha atan Bülent Ersoy; “ Ben mi paraya sıkıştım, yapmayın arkadaşlar. Ben ancak çişim geldiği zaman sıkışırım.” demesi üzerine çevresinde ki herkes kahkaha attı. Her zamankinden daha fazla neşeli olan Diva’ya, bu neşesinin sebebinin son dönemlerde İzmir’li bir sevgilisi olduğu ve acaba bundan dolayımı bu neşenizin kaynağı diye sorulması üzerine, “Ne yeni aşkı yok öyle bir şey siz yanlış duyumlar alıyorsunuz. Hem aşk sadece İzmir’de mi var? Öyle bir şey yok ben beynelmilel çalışıyorum” diyerek uzun süre kahkaha attı.Sahneye çıkmadan son olarak; “Yine çok güzelim bugün. Böyle güzelliği görmek herkese nasip olmaz. Güzelce çekin ablanızı.” dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: