Bülent Ersoy için kesenin ağzını açtılar!

Ankara'da Bülent Ersoy'u sahneye çıkaracak mekan sahibi şarkıcı için 35 bin TL'ye kızıl meşe ağacından taht yaptırdı.

Magazin

Bülent Ersoy için kesenin ağzını açtılar! Ankara'da, sahneye çıkacak olan Bülent Ersoy için 35 bin TL'ye kızıl meşe ağacından taht yapıldı. İşletmenin sahibi Ferhat Leglek, Bülent Ersoy'un konseri sonrasında tahtın açık artırma ile satışa sunularak elde edilecek gelirin şehit ailelerine bağışlanacağını açıkladı.

Ankara'da Başkente yeni bir hizmet vermek amacıyla 'Sahne Ankara' ismiyle yeni bir işletme kuruldu. Bu hafta sonu hizmete girecek olan işletmede, ilk kez Bülent Ersoy sahne alacak. Cumartesi günü hayranları ile buluşacak olan Bülent Ersoy için meşe ağacından 35 bin TL'ye taht yaptırıldı. Ersoy, bu özel taht üzerine oturarak parçalarını seslendirecek. Taht, daha sonra açık arttırma ile satılarak geliri şehit yakınlarına bağışlanacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ferhat Leglek, "Bülent hanım için bir taht yaptırdık. Tahtımız 18 günde 3 usta tarafından yapıldı. Maliyeti 35 bin lira, ama değdi. El işçiliği gerçekten çok iyi ustalar tarafından yapıldı. Kızıl meşe ağacından yapıldı. Bu tahtı Bülent Hanım'a sunduk, o da kabul etti. Zaten Bülent Hanım da tahtı çok beğendi. Bülent Hanım tahta şarkılarını söyleyecek" şeklinde konuştu.

Bülent Ersoy icralık oldu!

Bülent Ersoy icralık oldu!Bülent Ersoy ağır yüklendi!

Bülent Ersoy ağır yüklendi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: