Bülent Ersoy icralık oldu!

Lerzan Mutlu için “Ben sesimle döver, bilgimle gömerim” dediği iddiasıyla mahkemelik olan ve 900 lira para cezasına çarptırılan Bülent Ersoy icralık oldu.

Magazin

Bülent Ersoy icralık oldu! 2016’da vefat eden Oya Aydoğan’ı hastanede tedavi görürken ziyaret eden Bülent Ersoy, ziyaret çıkışı yaptığı basın açıklamasında Lerzan Mutlu'ya hitaben, “Sen kime sesini yükseltiyorsun. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım” demişti. Mutlu, bu açıklamanın ardından Bülent Ersoy hakkında suç duyurusunda bulundu ve Ersoy hakkında “tehdit” suçundan 6 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

5 ay önce İstanbul 32. Asliye Ceza Mahkemesi “tehdit” suçundan Bülent Ersoy’u 30 gün adli para cezasına çarptırmıştı. Daha sonra cezasında indirime giren mahkeme, Bülent Ersoy’un günlüğü 50 liradan 18 gün karşılığı 900 lira para cezasına çarptırılmasına karar vermişti. Ayrıca Lerzan Mutlu’nun avukatının 2 bin 180 liralık vekâlet ücretini de Ersoy’un ödemesine karar verdi.

Bülent Ersoy’un, Avukatı Hızır Barbaros Bursalıoğlu’nun 2 bin 180 liralık vekalet ücretini ödemediği gerekçesiyle İstanbul Anadolu 9. İcra Müdürlüğü’ne “alacaklı” olarak başvuruda bulunan Lerzan Mutlu, Bülent Ersoy hakkında icra takibi başlattı. Avukat Bursalıoğlu, “İstanbul 32. Asliye Ceza Mahkemesi 3 Nisan 2018 tarihli kararında Lerzan Mutlu’nun avukatlık asgari ücret tarifesi gereğince kabul ve takdir edilen 2 bin 180 liralık vekalet ücretinin sanıktan alınarak katılana verilmesine hükmetmiştir. Karar kesinleşmesine rağmen bugüne kadar hükmedilen ücret ödenmediğinden Bülent Ersoy aleyhine yasal takip başlatılmıştır” açıklamasında bulundu.

Bülent Ersoy ağır yüklendi!

Bülent Ersoy ağır yüklendi!Bülent Ersoy'a benzemek için beş yılda on ameliyat oldu!

Bülent Ersoy'a benzemek için beş yılda on ameliyat oldu!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: