BÜLENT ERSOY İDDİALARA YANIT VERDİ!

Bülent Ersoy, düet yaptıkları şarkı için Tarkan’a 50 bin dolar ödediği iddiasına yanıt verdi: "1 Euro dahi vermedim, kendisi şarkıyı bana hediye etti."

Magazin

BÜLENT ERSOY İDDİALARA YANIT VERDİ! Bülent Ersoy, önceki gecce Günay Restoran’da sahneye çıktı. Çok keyifli olduğu gözlenen sanatçı, sahne programının ardından gazetecilerle bir araya geldi. "Çok güzel bir geceydi, gerçekten tatmin oldum" diyen Ersoy, yaptıkları düet yüzünden Tarkan’la arasında kriz çıktığı iddiasına da yanıt verdi: "Yeni albümüm için Tarkan’la düet yaptık. Çok güzel bir eser oldu. Mahkemeden söz ediliyor, mahkeme ne demek? İki star arasında halledilmeyen bir şey olamaz. 'Beste için Tarkan’a 50 bin dolar verdi' diyorlar bir de. 1 Euro dahi vermedim. Kendisi şarkıyı bana hediye etti.” Ersoy’un yaptıkları düeti çok beğendiği, ancak Tarkan sonucu beğenmeyince ikili arasında gerginlik yaşandığı öne sürülmüştü.

Sahne öncesi alışveriş

Bülent Ersoy, Günay’daki sahne programının öncesinde Nişantaşı’nda alışveriş yaparken objektife takıldı. Rahat kıyafeti ve terlikleriyle dikkat çeken sanatçı, kendisini görüntüleyen gazetecilere “Gecce sahnedeyim, beklerim” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: