BÜLENT ERSOY İDDİALARI YALANLADI!

Bülent Ersoy bugün basında çıkan 'Diva'ya ev vermediler' başlıklı haberi yalanladı..

Magazin

BÜLENT ERSOY İDDİALARI YALANLADI! Habertürk'ün haberine göre Bülent Ersoy’un sitelerinde ev alacağını öğrenen site sakinleri ayağa kalktı.

Hemen site yönetimiyle bir toplantı yapan ev sahipleri, “Biz Bülent Ersoy’u komşu olarak istemiyoruz” diye ültimatom verdi. Site yönetimi, ev sahiplerinden gelen bu tepki üzerine el sıkıştığı halde Diva’ya ev satmaktan vazgeçti. Ersoy’u kırmamak içinde “Çok özür dileriz ev bir-iki gün önce satılmış” diyerek evi satamayacaklarını açıkladı.

İSPATLASINLAR MESLEĞİ BIRAKIRIM

Bu haber üzerine Ersoy bir açıklama yaparak " Bu bahsedilen yer neresidir, nerededir bilemem. İsmini hayatımda duymadım. Herhalde ellerinde satamadıkları villaları ya da malikaneleri kaldı ki böylesi bir reklamı düşündüler. Bülent Ersoy’un bir yerden alışveriş yapması o müesseseye şeref verir." dedi. Ersoy "Benim bahsedilen yere gittiğimi ve malikane baktığımı ispatlasınlar, 35 yıllık sanat hayatıma son vereceğim..." diye konuştu..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: