Bülent Ersoy konserini bitirmeden hastaneye gitmedi!

Bülent Ersoy, önceki gün konser verdi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Bülent Ersoy'un hasta olduğu farkedildi.

Magazin

Bülent Ersoy konserini bitirmeden hastaneye gitmedi! Bülent Ersoy, önceki gecce bir mekanda sahneye çıktı. Seyircilere hasta olduğunu belirten Ersoy, sahnesi bittikten sonra hastaneye gitti. Bülent Ersoy, İzmir-İstanbul uçağında olay çıkardığı iddiasına da yanıt verdi.

Pembe terlikli Diva!

Pembe terlikli Diva!Hasta olduğunu söyleyen Bülent Ersoy, ''Çok kötüyüm. Sanki sigara içen bir insanmışım gibi ciğerlerimde sorun olmuş. Buradan hastaneye gideceğim, serum takılacak. Söz verdiğim mekana çıkmam gerekiyor, profesyonel olmak budur'' dedi.

Bülent Ersoy uçağı birbirine kattı

Bülent Ersoy uçağı birbirine kattıBülent Ersoy, geçen gün seyahat ettiği İzmir-İstanbul uçağında olay çıkardığı iddiasına da yanıt verdi.

Diva Bülent Ersoy ve Gülşah Saraçoğlu arasındaki polemik büyüyor!

Diva Bülent Ersoy ve Gülşah Saraçoğlu arasındaki polemik büyüyor!Business'ta uçan sanatçı, yanında oturan yolcuyu istemediği için kavga çıkardığı ve uçağın yarım saat rötar yapmasına neden olduğu haberlerini yalanladı:

''O haberlere çok sinirlendim. Çağla Şikel ve Özge Ulusoy da oradaydı. Allah'ıma şükürler olsun ki onlar yaşananları gördü. İyi ki o kızlar vardı, yoksa kimse inanmazdı bana, 'Yapmıştır bu' derdiniz. Bu, hayal bile edilemeyecek şekilde yalan bir haberdir. Herkes binebilir o uçağa. Yanımda kimse oturmasın istesem özel uçak alır giderim ya da iki koltuk satın alırım, bir ayağımı ona bir ayağımı buna uzatırım.''

Muhabirlerin sorularını yanıtladıktan sonra sahneye çıkan Bülent Ersoy, saat 03.30'da mekandan ayrılarak hastaneye gidip serum taktırdı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: