Helal olsun Bülent Ersoy'a!

Renkli Sayfalar programına telefonla bağlanan Bülent Ersoy ile Lerzan Mutlu arasında neler konuşuldu? İşte detaylar..

Magazin

Helal olsun Bülent Ersoy'a! Bu kadar büyük bir star, Diva Bülent Ersoy başka ünlüler gibi basın danışmanları gibi aracılarla cevap vermiyor. Kendi işini kendisi yapıp her şeyi yüreklilikle savunuyor. Helal olsun Bülent Ersoy'a!

Bülent Ersoy'un telefonla bağlandığı Renkli Sayfalar programında Lerzan Mutlu'dan özür dilediği şeklinde haberler basında yer aldı. Diva bu haberlere de açık yüreklilikle cevap verdi.

İşte Bülent Ersoy'un açıklamaları:

"Ben asla özür dilemedim. Tam tersine olay şu. Lerzan'ı herkes lanetlerken, "Oya'nın katili" derken ben "Allah'ın verdiği canı Allah'tan başka kimse alamaz" deyip laf söyletmedim, konuşmadım. Nur Yerlitaş şahittir. Ben onun evinde kalıyordum. Uykudan uyandırıp haber verdiler. Hastaneye gittim. Oya yoğun bakımdaydı. Yoğum bakımda beklerken oradaki insanlar "Oya'yı öldüren bu kadın" dediler. Bana her kanaldan teklif geldi. Çık konuş dediler. Asla konuşmadım. Nur Yerlitaş şahittir.

Siz eve gidin düşünün benim yaptıklarımı. Ben kimseden özür dilemem. Lerzan Mutlu, "Allah'ın verdiği canı Allah'tan başka kimse alamaz" dediğim için ağlamıştır."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: