Bülent Ersoy, Ömür Gedik'i topa tuttu!

Bülent Ersoy'la Ömür Gedik arasındaki kürk polemiği giderek büyüyor. Ömür Gedik'in Bülent Ersoy'u iftiracılıkla suçlamasının ardından Diva'dan çok sert açıklamalar art arda geldi.

Magazin

Bülent Ersoy, Ömür Gedik'i topa tuttu! Ömür Gedik hafta sonu Gaziantep'te kızını evlendirdi. Gedik'in düğünde giydiği kıyafet kafaları karıştırdı. Bülent Ersoy ve modacı Gülşah Saraçoğlu, Ömür Gedik'in kıyafetinin kaz tüyü olduğunu iddia etti.

"İFTİRACI" DEDİ!

Bunun üzerine Ömür Gedik, Bülent Ersoy'u 'iftiracı' olmakla suçladı. Giydiği kıyafetin kaz tüyü olmadığını söyleyen Gedik, "Kendi günah ve ayıplarını örtmeye çalışıyorlar" dedi.

Ömür Gedik: İftiracı Bülent Ersoy'a...

Ömür Gedik: İftiracı Bülent Ersoy'a...BÜLENT ERSOY TOPA TUTTU!

Ömür Gedik'in bu açıklaması Bülent Ersoy'u oldukça kızdırdı. Ersoy açtı ağzını yumdu gözünü! Ömür Gedik’in kürklü ve tüylü kıyafetler içerisinde göründüğü görüntüleri paylaşan Bülent Ersoy onu albümü için şov yapmakla suçlarken şu ifadeleri kullandı:

“Ömür Gedik! Bundan bir önceki fotoğrafa “kürke hayır kampanyası “ için çekilmişti diyerek kendince savunmalar yapmaya devam ediyorsun! Peki bu fotoğrafta ki tüylerde mi “kürke hayır” kampanyası içindi… Ayrıca açıklamalarında bir benden bahsedip cevap vermeye çalışıyorsun ardından da yeni şarkın ve klibini yayınlarayarak reklamını bile sözde hayvan sevginle benim üzerimden yapmaya çalışıyorsun. Sen showgirl sün!”

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: