Bülent Ersoy: “Orkestrama 100 bin TL yardım ettim”

KKTC’de sahte PCR testi nedeniyle tutuklanan Bülent Ersoy’un 21 kişilik orkestrası tahliye edildi. İlk uçakla İstanbul’a gelen müzisyenler, olay karşısında ilgisiz kaldığını öne sürdükleri Bülent Ersoy’a tepki gösterdi. Ersoy, Teve2'de yayınlanan Magazin Masası programına telefonla bağlandı ve 'Ben bunları hak edecek ne yaptım' dedi.

Magazin

Bülent Ersoy: “Orkestrama 100 bin TL yardım ettim” KKTC’de sahte PCR testi nedeniyle tutuklanan Bülent Ersoy’un 21 kişilik orkestrası tahliye edildi. İlk uçakla İstanbul’a gelen müzisyenler, aileleri tarafından İstanbul Havalimanı’nda gözyaşları içinde karşılandı. Müzisyenler ve aileleri, olay karşısında ilgisiz kaldığını öne sürdükleri Bülent Ersoy’a tepki gösterdi.

Mustafa Keser'den Bülent Ersoy'a zehir zemberek sözler!

Mustafa Keser'den Bülent Ersoy'a zehir zemberek sözler!Yaşananların ardından “teve2 Magazin Masası” programına bugün Bülent Ersoy telefon ile bağlanarak orkestrası ile ilgili hakkında çıkan haberlere ilk kez cevap verdi. Diva, “Orkestrama 100 bin TL yardım ettim” dedi.

Bülent Ersoy'dan 'canlı yayına alkollü çıktı' iddiasına yanıt!

Bülent Ersoy'dan 'canlı yayına alkollü çıktı' iddiasına yanıt!Orkestrasına yardım etmek gibi bir zorunluluğu olmamasına rağmen 100 bin TL yardımda bulunduğunu söyleyen Ersoy, orkestrasındaki müzisyenlerden birinin eşinin doğumu için de aracı olduğunu söyledi. Bebeğe Bülent ismini vermek istediklerini ama kendisinin kabul etmediğini de sözlerine ekledi.

Bülent Ersoy'un muhteşem farkı...

Bülent Ersoy'un muhteşem farkı...Bülent Ersoy hem ağladı, hem ağlattı!

Bülent Ersoy hem ağladı, hem ağlattı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: