Bülent Ersoy Paysage sahnesinde!

İstanbul gecce hayatının kalbi; en romantik canlı müzik mekanı, şarkılara konu olan Kalamış Paysage Restaurant’ta attı.

Diğer Haberler

Bülent Ersoy Paysage sahnesinde! Anadolu Yakası’nda uzun süreden sonra ilk defa sahne alan Diva; Sevgililer günü arifesi saat 23:59 da aynı yılbaşında olduğu gibi salonu hıncahınç dolduran konuklarıyla birlikte 10’dan geriye sayarak sevgililer gününü müjdeledi .

Bülent Ersoy geçtiğimiz hafta basında çıkan ‘’evleniyor mu’’ başlıklı haberlerine atıfta bulunarak ;

"- Nerdeeeee o günler!...Benim evlenecek halim mi kaldı. Basın mensubu olan arkadaşlara yaptığım bir espiri baktım ki gazetelere manşet olmuş , laf aramızda öyle bir yakışıklı bulsam hiç kaçıracak göz var mı bende! Ama gördüğünüz gibi bu sevgililer gününde de benim sevgilim sizlersiniz. Yüzelli yıldır siz benim bende sizin sevgilinizim.’"


Diva bu özel günde olağan repertuarının dışına çıkarak programında daha fazla aşk şarkısına yer verdi.

Bu arada Divanın sahnede en çok istek alan şarkısı mekanın adıyla bütünleşen ‘’Bir Tatlı Huzur Almaya Geldik Kalamıştan….’’şarkısı oldu.

Bülent Ersoy verdiği özel demeçte basın mensuplarına kostüm ,saç ve makyajının sorulması üzerine;

"-Ben Türkiye’nin ordinaryüs Profesörleriyle çalışıyorum makyajımı Aysel Yasemin Öykü, saçımı Mehmet Yiğit, kostümümü ise Semih Doğruer hazırladı. Geri kalan sanatçılarda amatörlerle çalışıyor" deyip o bilinen meşhur kahkahasını attı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: