Bülent Ersoy: Sabah ezanında yatır geziyorum!

Bülent Ersoy, Türkiye’deki mülteciler konusunda çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Bu konu Söylemezsem Olmaz stüdyosunda konuşuldu.

Magazin

Bülent Ersoy: Sabah ezanında yatır geziyorum! Ülkemizde yaşayan mülteciler hakkında Bülent Ersoy'un “Sözlerim yanlış anlaşılırsa anlaşılsın. Bizim aç insanlarımız var, sefaletle boğuşan insanlarımız var. Bunlar tabii ki hassas konular. Benim kanım, canım, vatandaşlarım dururken zannetmiyorum ki oraya yardım edeyim. İsteyen kızsın, isteyen söylensin ama benim görüşüm bu.” dediği iddia edilmişti.

Bu sabah Beyaz Tv’de ki Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Bülent Ersoy yanlış anlaşılmak istemedi ve konuya açıklık getirdi. Bülent Ersoy “Bir riya payım yoktur. Ben sahile vuran küçük çocuğu bilmiyordum. Bana gazeteciler söyledi ve hiç bilmeden o anı o resmi görmeden “ah yavrum, vah yazık” dedim. Çocuk olmasa bile sonuçta o bir insan. Böyle bir durumda bir çocuğun hayatı sona eriyor. İnsan olan o duruma üzülmeli zaten. Ama ben inanın ki görmedim. Starların her şeylerini paylaşmalarına karşıyım. star kapalı kalmalı. Ben reklamı sevmem gizli yardım ederim. “Önce kendi en yakınlarınızı doyuracaksınız. İhtiyacı olanların ihtiyaçlarını karşılayacaksınız” der büyük kitap Kuran-ı Kerim onu söyler. İnsanlar bilirler mi ki ben herkes uyurken sabah ezanında yatırları dolaşırım ya da ihtiyaçları olanlara yardım eder evlerine giderim ama bunları söylemek bana yakışmaz." dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: