Bülent Ersoy sahneye çıkan hayranına mikrofonuyla vurdu!

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, önceki gün Günay'da sevenleriyle buluştu. Sahne aldığı mekanda kendisine yaklaşmak isteyen bir hayranına mikrofonla vurarak tepki gösterdi.

Magazin

Bülent Ersoy sahneye çıkan hayranına mikrofonuyla vurdu! Bülent Ersoy, dün gecce sahne aldığı mekanda Tarkan'a ait yeni şarkısı ‘Ümit Hırsızı'nı ilk kez seslendirdi. Ersoy, ‘Aldırma Gönül’ şarkısını seslendirdiği anlarda sahneye bir kadın hayranı atladı. Ersoy, kolunu çekerek şarkının yarıda kesilmesine neden olan kadına mikrofonuyla vurdu.

Video yüklenemedi...2. Sayfa programına konuşan Ersoy şunları söyledi;


"Ağzı olan her şeyi konuşuyor. Orada yapılan bir şiddet varsa bu şiddet bana uygulanmış demektir. Ben orada eserimi seslendiriyorum, aynı zaman da ben eserimi o anda yaşarım konsantre olmuşum biri çıkmış gelmiş. Ben iki kez sahnede vuruldum, tek böbreğimi kaybettim. Bu bana yapılan şiddet değil ölümle sonuçlanabilecek bir saldırıydı. Ben o kadar çok insan severim ki beni vuran kişiyi dahi affettim ama kanunlar affetmedi.

İnsanlar kendilerini benim yerime koysun. O kadın geldi beni bıçakladı ne olacak, sorumlusu kim olacak?

Birebir karşı karşıyasınız, ne yapacağı meçhul. Ben indikten sonra ‘kimdir bu hanım, çağırın’ dedim. Ben insan kırmayı sevmem, öyle gösteriş yaparım ama boştur. O kadar sarhoşmuş ki, yerlere falan düşmüş… Ben yine de ‘çağırın gelsin’ dedim. Götürmüşler oradan yoktu. Benim kimsenin canını acıtmak gibi bir çabam yoktur. "
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: