BÜLENT ERSOY TAMAM, AZRA AKIN DEVAM!

İçecek markasıyla 4 reklamlık anlaşma yapan Bülent Ersoy’un, kampanyanın 2. filminde yer almayacağı ortaya çıktı. Azra Akın reklam filminde tek başına oynayacak.

Magazin

BÜLENT ERSOY TAMAM, AZRA AKIN DEVAM! İlk filmde Bülent Ersoy, Azra Akın’ın müzik hocasını canlandırmış ve yaptığı moonwalk dansıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Ersoy’un çektiği reklam birkaç kez twitter’da en çok konuşulanlar listesine girmeyi başarmıştı. Ersoy, firmanın satışlarını artırdığı da belirtilen reklam öncesi 4 film için anlaştığı 800 bin lirayı peşin olarak almıştı. Buna karşın Ersoy’un ramazan ayı için çekilecek filmde olmayacağının öğrenilmesi kafaları karıştırdı. İkinci filmde Azra Akın’ın tek başına oynayacağı belirtildi. Firmanın senaryosu basına sızınca sil baştan yazılan ilk filmiyle ilgili hazırlattığı afişler de dikkat çekmişti.

Türkiye genelindeki billboardlarda Bülent Ersoy’un görüntüsüne yer verilmemiş, yalnızca Azra Akın’ın fotoğrafları kullanılmıştı. Meslek yaşamında ilk kez reklam filmi çeken Ersoy ile firma arasında sorunlar çıktığı konuşuluyor.
Kıvanç Tatlıtuğ’la evliliğe doğru giden ilişkisiyle gündemde olan, eski Dünya Güzeli Azra Akın’ın ise reklam başına 200 bin lira aldığı biliniyor. Akın’lı reklam haziran ayında çekilecek ve ramazan ayında seyirciyle buluşacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: