Bülent Ersoy ve Gülşah Saraçoğlu barıştı!

Bülent Ersoy ile modacı Gülşah Saraçoğlu’nun arası yaz başında açılmıştı. İkilinin arasındaki kırgınlık nihayet son buldu.

Magazin

Bülent Ersoy ve Gülşah Saraçoğlu barıştı! Bülent Ersoy ile modacı Gülşah Saraçoğlu, yaz başında yaşadıkları olaylar nedeniyle bozulmuştu. Saraçoğlu, katıldığı bir magazin programında imalı sözler sarf edince, Ersoy canlı yayına bağlanıp sessizliğini bozmuştu. İkili arasındaki konuşmalar mahkemeye kadar gitmişti.

Davayı geri çekerek Bülent Ersoy'la barıştıklarını dile getiren Gülşah Saraçoğlu “3 ay önce ben davamı avukatıma talimat verip geri çektim. Çünkü çocukluğumdan itibaren kendisini dinleyerek büyüdüğüm, annemin babamın da bir çok gazinolarda senelerce kendisini izlediği ve hayran olduğu bir sanatçı olduğu için, ailem de yaşanılan bu durumdan dolayı çok üzgündü. Bu davayı geri çekmemde annemin ve babamın çok büyük bir etkisi var. Bu konunun uzamasını istemedim. Sonuçta koskoca bir Bülent Ersoy, bir tane Bülent Ersoy'umuz var ve yerine yenisi de gelmeyecek. Yeni de barışmış değiliz, uzun zamandır birbirimizle görüşüyoruz. Davamı geri aldığımı öğrendiğinde beni aradı, mutlu oldum “Sizi özledim, sizde beni özlediniz mi Bülent Hanım” dedim, “Özledim, müsait zamanında gel o güzel yüzünü göreyim” dedi. İlk karşılaştığımızda da bilirsiniz oturduğu yerden pek kalkmaz, beni ayakta karşıladı ve birbirimize sarıldık.”

Gülşah Saraçoğlu, bu yılın başında katıldığı bir magazin programında katıldığı bir magazin programında Bülent Ersoy'un takılarının sahte olduğunu ima etmiş, bunun ardından da Ersoy canlı yayına bağlanıp Saraçoğlu'na 'O diktiğin elbiseleri köpeğin önüne koysan yemez' sözlerle sert çıkmıştı.

(Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr)

Bülent Ersoy'a 100 bin TL'lik dava!

Bülent Ersoy'a 100 bin TL'lik dava!Bülent Ersoy: 100 bin lira nedir ki, çerez parası!

Bülent Ersoy: 100 bin lira nedir ki, çerez parası!

Bunlarda ilginizi çekebilir: