Bülent Ersoy'dan Fuego'ya yeni imaj!

Bülent Ersoy önceki akşam Fuego isimli mekanın onur konuğu oldu. Divaya ilgi oldukça büyüktü.

Magazin

Bülent Ersoy'dan Fuego'ya yeni imaj! Türk müziğinin usta ismi Bülent Ersoy, Levent'te bulunan Fuego'nun onur konuğu oldu. Konfor ve eğlenceyi bir araya getiren Fuego'da o gün Bülent Ersoy şarkıları çalındı. Diva kül rengi saçları, makyajı ve gösterişli takılarıyla dikkat çekti.

"ZEKİ MÜREN VE MÜZEYYEN SENAR İYİ Kİ ÖLMÜŞ!"

Yeni imajıyla ilgi odağı olan Bülent Ersoy oldukça ses getirecek açıklamalarda da bulundu. Yeni nesil birçok şarkıdan ses kirliliği olarak bahseden Bülent Ersoy, "Zeki Müren ve Müzeyyen Senar iyi ki ölmüş! Çünkü bu ses kirliliklerini duysalardı kahırlarından ölürlerdi zaten. Ben ölemiyorum herhalde biraz daha sabırlıyım… Bizim zamanımızda stüdyoya girilir, şarkı okunur ve neyse o çıkardı" dedi.

HAYATI FİLM OLACAK MI?

Bülent Ersoy hayatının film olması teklifini kabul etmedi.

Diva, "Milattan önce milattan sonram var benim. Gerçekleri son derece realist olarak söylememiz lazım. Milattan önceyi kim oynar, milattan sonrayı kim oynar? Çetrefilli bir hayat tek düze bir hayat değil. 'Aslında ikisini de ben oynarım' O 48 seneyi tekrar yaşamak da beni üzer. O yüzden zor, çok zor” dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: