Bülent Ersoy'dan Lerzan Mutlu'ya ağır sözler!

Oya Aydoğan ile tartıştığı konuşulan Lerzan Mutlu'ya Bülent Ersoy çok sert sözlerle yüklendi. Diva, "Canlı yayını basarım" dedi.

Magazin

Bülent Ersoy'dan Lerzan Mutlu'ya ağır sözler! Oya Aydoğan'ın tedavisi yoğun bakım ünitesinde devam ediyor. Usta oyuncunun sevenleri Ulus'ta bulunan hastaneye akın etti. Önceki gün ziyarete gelenler arasında Bülent Ersoy, Nur Yerlitaş ve Harika Avcı da vardı. Sık sık hastaneye gelerek doktorlardan bilgi alan Bülent Ersoy'un hastane koridorlarında Lerzan Mutlu ile tartıştığı ortaya çıktı.

Magazin muhabirleri Bülent Ersoy'a hastane çıkışında Lerzan Mutlu'ya neden kızgın olduğunu sordu. Diva olayı şöyle anlattı:

"Oya'nın kalbini kırmış. Ona sinsi demiş. Oya hiç sinsi bir insan değildir. Böyle dolaylı yoldan laf çakmalar hiç şık değil. Hiç yakıştıramadım. Oya çok terbiyelidir. Ona cevap verebilirdi aslında ama vermemiş. Ben çok sinirlendim, çok kızgınım. Ben o kıza çok sinirliyim. O haddini çok aşıyor. Sen kime sesini yükseltiyorsun. Oya o kadar içine atan bir kız ki, cevap veremez sana. Şu anda konuşulacak bir ortam değil. Hepimiz zaman içerisinde, beraber çalıştığımız insanlarla ters düşmüşüzdür. Bu olacak şeyler fakat bunu fevriliğe dökerek, çirkin kelimelerle bezeyerek sesini yükseltmek... Sen kime sesini yükseltiyorsun. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım."

İŞTE O ANLAR;

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: