Bülent Ersoy'dan Tarkan'a övgü dolu sözler!

Arnavutköy'deki bir mekanda modacısı ve yardımcısı Semih Doğruer'in doğum günü yemeğine katılan şarkıcı Linet ve Bülent Ersoy geccede kendilerini yalnız bırakmayan gazetecilerin sorularını yanıtladılar.

Magazin

Bülent Ersoy'dan Tarkan'a övgü dolu sözler! Gecceye Pembe bir mini kıyafet ile katılan Linet'in kıyafetine takılan Ersoy ''Linet in annesi de gelmiş, oda benim gibi alaturkacıdır, ama Linet kime çekmiş anlayamadım. Bakar mısınız kadın balıkçıya pembe mini kıyafetiyle gelmiş , sanki kulübe gelmiş'' diyerek Linet'e takılmadan edemedi. Semih Doğruer'e yaşını soran gazetecilere cevap , Ersoy'dan gecikmedi'' aman canım onun yaşından ne olacak bak bana ben bile hala 19 yaşındayım, o daha küçücük bir çocuk abisi'' diyerek mekanı kahkalarıyla inletti.


Linet ise gecce ile ilgili düşüncelerini gazeteciler ile paylaştı '' Semih'in doğum günüymüş giyindim, kuşandım geldim iki annem de yanımda, ben daha ne isterim. Allah'ıma şükürler olsun'' dedi.


TARKAN'I ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ

Demet Akalın'ın geçtiğimiz günlerde Türkiye'nin tek taşı Bülent Ersoy'dur sözleri hatırlatılan Ersoy'a ''Canım Benim O latife etmiştir kendisi de çok değerlidir benim için buradan kocaman öpüyorum onu'' diyerek. Sözü Tarkan'ın çıkarttığı Ahde Vefa albümüne getirdi. ''Notaların tam gözüne gözüne basıldığı bir albüm olmuş , Benim diyen Alaturkacı bu kadar güzel okur maşallah, çok beğenirdim zaten buda muhteşem bir albüm olmuş'' diyerek Mega Starı öve öve bitiremedi.

Doğum günü Pastası gelmesiyle Röportajı sonlandıran Diva Bülent Ersoy pasta kesildikten sonra herkese kendi elleriyle pasta yedirdi. Doğumgününe Semih Doğruer'in tasarladığı siyah uzun bir abiye ile katılan Ersoy Pahalı mücevherleri ile göz doldurdu. Linet'in annesi Leyla Özgecan, Eskişehirsporlu futbolcu Alpaslan Öztürk ve Eşi Ebru Şancı Öztürk Geccede Semih Doğruer'i yalnız bırakmayan isimler arasındaydı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: