BÜLENT ERSOY'DAN VERGİ ÇÖZÜMÜ!

500 bin liralık vergi borcu olan Bülent Ersoy, Marmaris Kızılkum'da bir koyun tamamını kapatan arsasını satıyor..

Magazin

BÜLENT ERSOY'DAN VERGİ ÇÖZÜMÜ! Şarkıcı Bülent Ersoy, Maliye'nin kestiği 500 bin liralık vergi cezası nedeniyle zor günler geçiriyor. Borcu için Maliye'yle uzlaşan ve ağır yükün altından kalkmaya çalışan sanatçı, 1990'da 7.5 milyar lira ödeyerek Marmaris'in Kızılkum Mevkisi'nde aldığı 75 dönümlük arsayı satışa çıkardı.

Bir koyun tamamını kaplayan arazi için henüz kimsenin talip olmaması, sanatçıyı derin derin düşündürmeye başladı. Ünlü şarkıcı daha önce de aynı koyu 10 milyon liraya satışa çıkarmıştı. Ancak alıcı çıkmadığı için arazinin üzerine önce otel yapmayı düşünmüş fakat ekonomik kriz sebebiyle bu düşüncesinden de vazgeçmişti. Ersoy, koy dışındaki mal varlığını şöyle açıklamıştı: Marmaris'te malikâne, Bodrum'da daire, İstanbul Kalamış'ta sauna, belediyelere kiraladığı dozer, 2003 model Mercedes, 27 metrelik yat, paha biçilmez mücevherler ve kürkler.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: