Bülent Ersoy'la Ömür Gedik birbirine girdi!

Bülent Ersoy'la Ömür Gedik arasında başlayan kürk polemiği bambaşka bir boyut kazandı. Gedik'in kızının düğününde giydiği elbisenin deve kuşu tüyü olduğunun iddia edilmesinin ardından Bülent Ersoy verdi veriştirdi: "Yüreksiz, yalancı! Masken düştü, daha ne konuşuyorsun!"

Magazin

Bülent Ersoy'la Ömür Gedik birbirine girdi! Ömür Gedik hafta sonu Gaziantep'te kızını evlendirdi. Gedik'in düğünde giydiği kıyafet olay oldu. Bülent Ersoy, Gedik'in elbisesinin deve kuşu tüyü olduğunu iddia etti. Ömür Gedik ise iddiaları reddederek Ersoy'u iftiracılıkla suçladı. Bunun üzerine Bülent Ersoy, Ömür Gedik'e adeta savaş açtı.

Bülent Ersoy, Ömür Gedik'i topa tuttu!

Bülent Ersoy, Ömür Gedik'i topa tuttu!
"KÜRK DEVE KUŞU TÜYÜ ÇIKTI!"

Polemik giderek büyürken Ömür Gedik'in imitasyon dediği elbisenin deve kuşu tüyü olduğunun kesinleştiği iddia edildi. Bunun üzerine kandırıldığını ve modacısının kendisini yanılttığını söyleyen Gedik, "İftiracı" dediği için de Bülent Ersoy'dan özür dilediğini belirtti.

Kürk konusunda düşüncelerinin aynı olduğunu dile getiren Ömür Gedik, Bülent Ersoy'un kürküne boya atacağını ifade etti.

Bülent Ersoy sahneye çıkan hayranına mikrofonuyla vurdu!

Bülent Ersoy sahneye çıkan hayranına mikrofonuyla vurdu!BÜLENT ERSOY: YÜREKSİZ YALANCI!

Ömür Gedik'in bu açıklamalarının ardından 2. sayfa programına telefonla bağlanan Bülent Ersoy açtı ağzını yumdu gözünü. Ömür Gedik'e "Sen de o yürek var mı?" diye seslenen Ersoy, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Yüreksiz, yalancı! Olmayan sesinle şarkı söylüyorsun. Masken düştü daha ne konuşuyorsun!"

Ömür Gedik: İftiracı Bülent Ersoy'a...

Ömür Gedik: İftiracı Bülent Ersoy'a...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: