BÜLENT ERSOY'UN MADDİ KAZANCI NE KADAR?

Türk Sanat Müziği'nin divası Bülent Ersoy, maddi sıkıntı yaşadığı ve ekstra alamadığı yönündeki dedikodulara ateş püskürdü.

Magazin

BÜLENT ERSOY'UN MADDİ KAZANCI NE KADAR? Usta yorumcu Bülent Ersoy, "Benim kadar ekstraya giden başka sanatçı var mı? Kraliçeler gibi yaşıyorum" dedi ve ekledi: Sahip olduklarım yedi sülaleme yeter.

Türk Sanat Müziği'nin divası Bülent Ersoy, maddi sıkıntı yaşadığı ve ekstra alamadığı yönündeki dedikodulara ateş püskürdü. İşte Ersoy'un açıklamaları:
Bu iddiaları ortaya atanlar, önce Bülent Ersoy'un sanat geçmişine bir baksın... 40 yıldır zirvede kalabilmek her babayiğidin harcı değildir...
Ben zirvenin tepesine oturmuş, ayağımı sallayıp rahat rahat keyif yapıyorum. Ağrı Dağı'nın tepesindeyim! Onun için aşağıdaki ovalarda uçuşan sivrisineklerin vızıltılarını duyamıyorum.

7 YILDIZLI OTELLE ANLAŞTIM
Benim ekstraya çıkmadığımı iddia eden insanlar, sanırım beni iyi takip etmiyorlar. Daha kimse bayram için kendisine sahne alacak mekan bulamamışken, ben Kurban Bayramı'nda Alanya'nın 7 yıldızlı otelinde sahneye çıkacağım. Hatta otelle anlaşmamı bile çoktan yaptım.
Herkes evinde oturup örgü örüp gözleri telefonda ekstra beklerken, ben gelen işleri tek tek seciyorum. Bu da işte Bülent Ersoy farkı... Benim kadar ekstraya giden bir başka sanatçı daha var mı? Kraliçeler gibi yaşıyorum.
Yıllarca çalışmasam bile, sahip olduklarım bana ölene kadar yeter. Hatta öldükten sonra benim yedi sülaleme de yeter. Üstelik tek başıma da yiyemiyorum. O konuşanlar bana gelsinler... Aç karınlarını doyurayım... Benim herkese kapım açık...

BENİM FİYATIM PAHALI
Ben piyasadaki bazı isimler gibi 30 bin lira, 40 bin lira gibi çerez fiyatlarına işe gitmiyorum. Benim fiyatım pahalı; 80 bin lira...
Sahneye çıktığım yerleri bazı insanlar bana yakıştırmıyorlar ama eski gazinolar mı kaldı? Beni dinlemek isteyen herkese farklı mekanlardan sesleniyorum.
Eskiden fuarlarda sahne alırdım. Dolup taşardı konserlerim... Fuarlarda beş liraya sahne alırken, akşam gazinoda 700-800 liraya şarkılarımı başka bir kesime söylerdim. İkisinin de lezzeti farklıdır.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: